Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

hahahah sende tamam 5 mlyonu geçmez 5 tl yi geçer
ayh senin bide doğum gnün dimi
iyi ki doğdun naann
tabi canım set halinde satıldığı için ayrı alamıyosun bunları
sadece sandıklar 300 ün üzerinde diye tahmin ediyorum ben

Sipitim nie bölesin muhabbetimizi ben heveslendim ekliyorum ulen bi baktım kimse yok mafoldumben

Canım çok güzeller gördüm ben hepsini
çokta beğendim ama aslı ile sohbeti bölmemek için girmedim

Oyy düşünceli arkadaşım bnm yaa... İstedğn yerden dal sohbete hayatm aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3

Hmm anladım cnm... yok ben o ıcındekıler 100 tl nın uzerındemıdır dıye sormadım tatlım sandık varya o buyuk olan onun fıyatı 100 tl nın uzerındemıdır dıye sordum bilmiyorumkismile

tamam aslımcan bende diyorumki o sandık makyaj sandığıyla bir takım.Yani ben isteseydim makyaj sandığının içindekilere boşaltabilirdim.Ayrı alınmıyo diye biliyorum.Zaten makyaj eşyaların ayrı hesaplanıyo ama o ikş sandık bir hesaplanıyo ? Byük sandık tabiki 100 tl nin üzerindedir ama uygun olanlarıda var uygun yerlerde var araştırmak lazım

300MÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ O NE LAAAANNN delikafadulden
ÇOK PAHALIYMIŞ YAVRUM YAA... bilmiyorumkismile
SAĞOL KUZUM IYIKI DOGDM BN ULEEEE sırnaşık şey

CANIM HEPSI COK GUZEL ILKI BENIM SOZDE ALDIRDIGIM TAKIMA BENZIO...
3 TANEMI ALINIO LAN bilmiyorumkismile

kızz benimde 22 şubat doğum günüm :))
Biz sevgililer gününe almıcaz, ben sevmiyorum başkalarının bağlı olduğu güne, hediyelerimiz ya bizim için özel günlerde olmalı ya da içimizden geldiği zaman almalıyız. Tabi bu benim naçizane düşüncem :))
Kız Aslı bende kendimden çok onları düşünüyorum fazla masraf etmesinler diye, üstelik akrabam bilem deel :))

yorumları diğer topicte yapmıştım ama burada da yapam :))
Çok beğendim, iyi günlerde kullan bebişim...

Hmm şimdi anladım canım sağol.
Ben hasandan daha pinti olduğum için aldırmam zati pahalı bişi
Dua etmesi lazım beni bulduğu için kepçük nolcak :1closedeyes:
Uygun yerler vardır tabi araştırmak lazım eminönü matmutbey taraflarını..

ben makyaj sandığını ayrı alıcam çünkü içindeki malzemelerin bir çoğu dandik ve kullanışsız oluyo
tabi seninki kaliteliye benziyo çünkü bayağı bi tutmuş
ben kullandığım ve beğendiklerimi alıpta koycam sandığın içine
mesela cilt bakım ürünlerini nivea almayı düşünüyorum

Evet canım araştır mutlaka
Valla sen çok düşüncelisin ben hiç birinin fiyatıyla ilgilenmediğim için fiyatları hatırlamıyorum sadece tahmini fiyat söleyebiliyorum sana ben beğendim alıncak dedim aldılar seni bulduğuna ne kadar şükretse az

Çok teşekkür ederim kızlar beğenmeniz beni çok mutlu etti :)

Aslımcan 2 tane alınıyo ama ben 3 tane beğendim alıncak dedim alındı sen 2 tane aldırabilirsin 1 tane aldıranlar bile var

kız sende az inatçı deilsin heekaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ben mümkün değil isteyemem oda olcak veya şu illa alıncak diye
zaten istesem ilk önce babam beni mahveder heralde çünkü ilk günden sakın bişey isteme demişti

Ecemcim benim mkayaj setimin içinde kremlerim nemlendiricm makyaj temizleme losyonum manikür setim ve kirpik kırıvrma makasım yoktu

ben alınıcak dedim eksik dedim alındı bende olay den aldırdım hepsini :)
Niveada güzel
aslında makyaj setimi max fctr istiyodum o gün çok karıştı herşey çok yorulmuştum tm tm bu olsun dedim ama aldırıcam yanii kaçışları yokk bide o yorgunlukla gittim üniversite kaydımı yaptırdım kaydirigubbakcemile3

canım benım olsun senıde bulduklarına sukretmelıler ne kadar cana yakın tatlı dilli hoş bi gelinsin ... alıcaklar elbette... ne güzel ama sen dedıgım dedıksın alıncak dıyosun alıyolar
gerçi allahları var sözde hiç bişeyin fiyatına bile bakmadan aldılar ama
nişan alışverişi daha kapsamlı tabi ne olur bilmem.... boshayallersmile
insan böle şeylerde tanıyo walla karşı tarafı...
bende 1 tane atlet takım 1 tane sütyen takım 1 tanede sabahlık+şort takım+gecelik takım+pijama takım şeklinde olan setlerden alınıyo diye bliyorm.neyse ben bunları aldıraymda ... ayy bu takımda güzelmişşş derimmm bi kırmızı sütyen takımı bideee siyah sütyen takımı aldırırmmm kaydirigubbakcemile3 sözde beyaz aldırmıştm çnkü.. üçündende olsunnn... kına gecesındede kırmızı ayakkabımda olsun dıye kırmızı kyafet aldırcam.sözde siyah rugan önü taşlı bı ayakkabı aldırdım ... nşanda gri dore aldırcam.. düğünde zaten beyaz allahın emri.. ama şmdi kına gecesinde masrafa gerek yok diyip sözdekini yada nişandakini giy dyeblirler.o yüzden zatn kınada kırmızı gıymek ıstıyorm kıyafet..kırmızının altına kırmızı gıycem ınadına bananii bananiiii kaydirigubbakcemile3

Yok ecem yaa benim huyum bu yani ne olursa olsun kim ne derse desin durduramıyorum kendimi
nişan alışverişine çıkılmadan bi gün önce babannem halalarm teyzemler annem vs. bak kızım uygununa git yorma insanları beğendiğin bişe olsa bile kafana yaz sonradan gidip alırım ben sana ama millete inatçılığını gösterme gözleri korkmasın dediler ama ben öle yapamadım ne beğendiysem nişanlıma o olcak dedim işaret ettim oldu ama Allah razı olsun ağızlarını açıp tek bi laf dahi etmediler

Sendemi çekinirsin ecemcim...Bende aynıyım walla bilmiyorumkismile
Ayy babanda aynı benimki gibi kızzzz kaydirigubbakcemile3

hahahahhahaha aslımcan alemsin naaaannnnn kaydirigubbakcemile3
evet gerçekten bu durumlarda tanıyo insan karşısındakini :)
Zannetmiyorum laf sölesinler yapma güçleri varsa seni kırmazlar asla :)

ne kdr güzel.. sen ınatcısın ama onlarda hıc bısey dememısler allah razı olsun ıyı ınsanlarmıs... cok cadaloz kaynanalar var malum :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…