Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

eccem naber canım yaw görmedim seni ben,
hemen kalksaydın uykudan benimde eski erkek ark. annesi-babası burada
aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmilea

işte kalkamadım canım ya çok kötü oldu sabah sabah

yok hayatım yaaa patronlar bugün burda gidip yatamıyorum :KK43:
benimde ayaklarımla bacaklarım çok üşür cimcime ayağımda 2 tane yün çorap pantlnn altında kalın uzun tayt var kaydirigubbakcemile3 zaten şişkinim bide böle tayt filan giyniyorum bacaklarım iri iri görünüyoo kaydirigubbakcemile3

Tatlım Allah rahmet eylesin :KK43:

aminn canım :Saruboceq: :Saruboceq:

nan bak uyuz aslımcan uğraşma benimle ısırırımmm heeeee :eek:lmaz:
yada cimcik basarım bak eniştenin çok canı yanıyo sen daha nazikesin beter olursun alsanaalsanasmile
benim hiç erkek arkidişm olmadı nan eniştende başka o yüzden diorum yoook dieee sempatiksalakcinni

nan bana baaaakk sensin şişko nan kaydirigubbakcemile

muhasebe müdürüym diye dışlama beni ablaaaa
çalış seninde olur kaydirigubbakcemile3

aynen sipit
ben çalışmıyorum bıraktım işleri bananiiiikaydirigubbakcemile3

aynen sipeddyim hiç keyfim yokk koca bi gün nasıl bitcek çok merak ediyorum
bide ufak tefek işler var yapılcak ama hiçç canım yapmak istemiyo onları

aynen sipeddyim hiç keyfim yokk koca bi gün nasıl bitcek çok merak ediyorum
bide ufak tefek işler var yapılcak ama hiçç canım yapmak istemiyo onları

Vallahi bugün var bişey ama bilmiyorum
Neyse Akşam cüzdana bide çocuğa oyuncak bakarımolumunekankayizsmile

hilalim seninkine ne oldu
eğer keyfim yerine gelmezse benimki de mahvlcak ya

yav kuzenimin nişanı var
gitmem dedim ama çok yakınız yani süt ablam gitmesemde çok ayıp olur :KK43:
mecbur gidicem 3-4 saat aşkımla birlikte olucam sonra kuaöfrdü vs.üsküdara geçicem pöfff
ne kadar hayal kurmuştum :KK43:

iyiyim kızlar saolun
maillerimi okuyodum geç kaldım yazakta
maşallah sizinde çeneniz düşmüş

nan bak uyuz aslımcan uğraşma benimle ısırırımmm heeeee :eek:lmaz:
yada cimcik basarım bak eniştenin çok canı yanıyo sen daha nazikesin beter olursun alsanaalsanasmile
benim hiç erkek arkidişm olmadı nan eniştende başka o yüzden diorum yoook dieee sempatiksalakcinni

nan bana baaaakk sensin şişko nan kaydirigubbakcemile

muhasebe müdürüym diye dışlama beni ablaaaa
çalış seninde olur kaydirigubbakcemile3

Dittir dit nan... muhasebeden bıktım ben wallaaa.... ıstemıyorum hıc muhasebe yapmak :sinifsinif: saglıkla alakalı bıseyler yapmak ıstıyorum seneye 5 tane saglık dersım war daha rahat olucam ama bu seneyı atlatablmek lazm tabı anlamıyorm ya ıktısatın muhasebenın ne alakası war saglıkla gıtmıslerde o derslerı koymuslar bnm bolume ya bilmiyorumkismile

benım nerem sısko nan.. yakında kopucak belım hıc ekmek yemıorum kahvaltı yapmıorum oglen bıraz yersem yıyorum aksamda yemek yemıyorum evde... hasan kılo al dıyo kaynanam kılo al dıyo offfffffffffff kaydirigubbakcemile3

hiç bişe yapamaazsın bananiiii banani... basamazsın cımcıkkk flan... dittir nan aklinialirimsmile :1rolleyes:

off kızlar ya benim 14 şubatım mafoldu mafoldumben

niye yavru yaaa :1closedeyes:

yav kuzenimin nişanı var
gitmem dedim ama çok yakınız yani süt ablam gitmesemde çok ayıp olur :KK43:
mecbur gidicem 3-4 saat aşkımla birlikte olucam sonra kuaöfrdü vs.üsküdara geçicem pöfff
ne kadar hayal kurmuştum :KK43:

tühh.... CADIARZU onlarda tam günü bulmuş beaaaaa şutarafagitti

sen dittir naaannn
öle bi basarım ki cimciki çığlık atarsın kaydirigubbakcemile3

la kızım senin bölümün ne ki? işletme okumuyomuydun anacım sen ? sağlık nerden çıktı
bende pazarlamacı olmak istiyorum ama babamın en nefret ettiği meslektir kendileri o yüzden izin vermiyo o konuda kendimi geliştirmeye :KK43: Herkes çok yakışıcağını sölüyo güler yüzlyüm filan :p

kuzenimin nişanı var hayatım ya hayallerim gitti çöpee

ya ben gitmicektim normalde
ama çok kırılmış ben kaç defa nişanlanabilirim diyo yanımda bulun diyo o kuaföre arabaya filanda istedi beni ama yetişemem dedim 11 den 2.30 a kadar aşkımla olurum sonra kuaföre gidicem

yok canım ya gelip bizde kalması lazım yada benim onlarda kalmam lazım ctsleri geç çıkıo işten kutlayamayız o yüzden :KK43:

sen dittir naaannn
öle bi basarım ki cimciki çığlık atarsın kaydirigubbakcemile3

la kızım senin bölümün ne ki? işletme okumuyomuydun anacım sen ? sağlık nerden çıktı
bende pazarlamacı olmak istiyorum ama babamın en nefret ettiği meslektir kendileri o yüzden izin vermiyo o konuda kendimi geliştirmeye :KK43: Herkes çok yakışıcağını sölüyo güler yüzlyüm filan :p

kuzenimin nişanı var hayatım ya hayallerim gitti çöpee

CANIM NE ISLETMESI BEEEE NERENDEN SALLIYON :roflol:
Saglık Kurumları Isletmecılıgı okuyorum ben bacımmmm yaaaaaaaa aklinialirimsmile
Sağlıkla alakalı hastaneler ılac fabrıkaları v.b saglık kuruluslarında calısmak ıstıyorum
suankı muhasebe ısı geçici benım ıcın.. (eger bu okulu bıtırmek nasıp olursa tabi kaydirigubbakcemile3)

X