Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

canım bnm gecmıs olsun sıkı gıyındınmı .. soguk havada bu regl sancıları dha cok artıo sankı... benmde cok agrım oluo hastalanınca...
walla ben hukuk-genel ısletme-davranıs-bılgı teknolojılerı-ıngılızce bunlara hıc bakmıyorum artık
genel muhasebe-matematık-ıktısattan kursa gıdıyorum ya hocalar derste anlatınca anlıyorum ama sonra ne test çözüyorum ne konu tekrar edıyorum aklımdan ucup gıdıyo dogal olarak...içimden bi ses sınıfta kaldın diyo..zaten kalırsam seneye devam etmem heralde.. valla hem ıs hem okul cok zor be.. cıdden hıc kolay degıl... ben ölüyorum iş çıkışı.dün matematık vardı aksam.. gıdemedım yorgunluktan ya nasıl uykum war nasıl yorgunum omzum agrıyo kac gundur su lanet olası mutabakatlr yuzunden zaten... offff bıtmek bılmıyolar dahada bıtmez cumaya kadar..cumada bitmez offf... acilen iş yeri değiştirmek istiyorum yeterrrrrrrrrrrrrrrrr eyvahedigeldismile hasanlarn sırkete gıreblmem ıcn ıkametgah adresımın o cıvarlarda olması lazım.anca seneye dugun zamanı basvurabılırım ... bilmiyorumkismile

hilal,aslı nassınız kıslar

iyilik cnm ya boğuşuyorm önümdeki işlerle..sen naslsn

Günaydın Hilal-aslı-nisan vee burada olmayan eccem.
Hilal benimde çok uykum var yaw offf alamıyorum hiçl uykumu
Aslıcım akşam napcaz :jeyyar:
nisan ne kadar güzel modelleri nasıl acaba

Günaydın spedimmm...
Hasan bey hediye istemiyimmm diyiii... bilmiyorumkismile Param olmadığını biliyo ya kaydirigubbakcemile3
Pasaklı geliyosa beraber gidin canım ya şimdiden akşam için kendime hiç güvenemiyorum çünkü 1 buçuk saat beklemem gerekicek seni.ben uyurum walla dışarılarda bi yerlerde .. kaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar sonunda yazabildim ya
ne var ne yok bakalımm

Anladım canım eee düşünceli damat.
Büyük ihtimalle gelmiyecek tamam ozaman ben geçer bakarım neler var :kedi:

günaydın sipedim
gel burda mescit var ben uykum geldiğinde girip yatıyorum yatalım seninle aklinialirimsmile

ay aslımcan devam et kızzzzz
bırakma okulunu evet zor oluo üzerine bide evlenicez ya dahada zorlaşıcak
ama pes etmek yok ayh bi mali müşavir olsam amacım hiç kalmadan bitirmek ama imkansız böyle derslerde kafama girmediği zaman çok sinirlerim bozuluo offff offff

Anladım canım eee düşünceli damat.
Büyük ihtimalle gelmiyecek tamam ozaman ben geçer bakarım neler var :kedi:

Canım kusurumabakma nolur yaaa...

Benimde çok sinirim bozuluo böle derslerin kafama girmesini bırak o dersleri kafama sokucak vaktim yokki bilmiyorumkismile

benim hemen uykum geliyo nan aslımcan ama tv izlerken öle olmiiyyy kaydirigubbakcemile3

ispirikçi sipit alsanaalsanasmile

naaann def et onu ruyandan gitsin bi yerin açık kalmıştır kaydirigubbakcemile3
bende uyukluyorum böyle gözlerim acıo kapatıp açarken sızlıo bi garibim

naaann def et onu ruyandan gitsin bi yerin açık kalmıştır kaydirigubbakcemile3
bende uyukluyorum böyle gözlerim acıo kapatıp açarken sızlıo bi garibim

kız ne biliyim ya çok kötü oldum sabah kalkınca sanki hiç ölmemiş gibiydi :gitme: :gitme:

Günaydın kızlaar nasılsınız, ayaklarım çok üşüyo yaa, yaz gelsede bi ısınsa ayacıklarım.

günaydın sipedim
gel burda mescit var ben uykum geldiğinde girip yatıyorum yatalım seninle aklinialirimsmile

Hilalcim ne güzelmiş yaa ben masada pinekliyorum malesef uyu uyuyabilirsen...

Canım kusurumabakma nolur yaaa...
[/COLOR]

akannehirakannehir saçmalama canım,
neden kusura bakıyım sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

[/QUOTE]
sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

günaydın canım uyuyom ben hala ya bide rüyamda eski sevgilimi gördüm
eccem naber canım yaw görmedim seni ben,
hemen kalksaydın uykudan benimde eski erkek ark. annesi-babası burada
aklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmilea[/B][/B]

Son düzenleme:
yok hayatım yaaa patronlar bugün burda gidip yatamıyorum
benimde ayaklarımla bacaklarım çok üşür cimcime ayağımda 2 tane yün çorap pantlnn altında kalın uzun tayt var kaydirigubbakcemile3 zaten şişkinim bide böle tayt filan giyniyorum bacaklarım iri iri görünüyoo kaydirigubbakcemile3

Tatlım Allah rahmet eylesin

benim hemen uykum geliyo nan aslımcan ama tv izlerken öle olmiiyyy kaydirigubbakcemile3

evet ya tv ızlerken uykumuz gelmıo evdeyken uykumuz gelmıo ama haftaıcı mesaı saatlerınde uyukluoz offfffff kaydirigubbakcemile3 bu mutabakatlar agzıma mıçtı nan bnm cumaya kdr bıtmez bunlar sempatiksalakcinni

böhüüüyyyy bi benim eski erkek arkadaşım yok mafoldumben

nan aslımcan sen ölmüşsün de ağlayanın yok kızımmmmm senin ruhuna bi fatiha okiyim been kaydirigubbakcemile3

şişkooo hilalll sositososito şişkoooo hilallll sositososito :roflol:

böhüüüyyyy bi benim eski erkek arkadaşım yok mafoldumben

nan aslımcan sen ölmüşsün de ağlayanın yok kızımmmmm senin ruhuna bi fatiha okiyim been kaydirigubbakcemile3

4 ay sonra evleniy eski erkek arkadaşım yok diyi...yenisi neyine yetmiyo lan kaydirigubbakcemile3
dittir dit nan :roflol: :roflol: biz senn gbi muhasebe mdürü değilz :dilcikar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…