Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

kızlarrrr geç oldu ben de tünaydın diyeyim,nasılsınız bakalım

kötüüü sıkııcı bi cumartesi akşam olsun saat 4 olsun ben çıkıyım
Evime gidiyim tabi önce kuaföre sonra da kaynanamlara falan
ama işyerinde geçmiyor işte zaman offffffffboshayallersmileboshayallersmile

ne güzel iki aile birbiriyle iyi anlaşıyor demek ki,vallahi öyle imreniyorum ki böyle olanlara.Allah bozmasın

hımm anlaşıyorlar çok şükür
ama akşam söz bohçası götürücez
Ben başta çok korkmuştum anlaşamazlarsa diye olur ya belki çatışma olur
diye falan ama olmadı şükür.
Sen nişanlı falan mısın eğer değilsende inşallah seninde böyle olurlar Şeniz

hımm anlaşıyorlar çok şükür
ama akşam söz bohçası götürücez
Ben başta çok korkmuştum anlaşamazlarsa diye olur ya belki çatışma olur
diye falan ama olmadı şükür.
Sen nişanlı falan mısın eğer değilsende inşallah seninde böyle olurlar Şeniz

11 temmuz dan beri nişanlıyım canım ama sağolsun ailesinin sorumsuzluğu sebebiyle benim ailem de kendisini geri çekmek zorunda kaldı.Yapacak birşey yok 30 dairelik bir apartmanda yaşayıp 1 selam verdikleri insan yok,akşam oturmaya bir komşuları gelmeyen birileri anla artık yani.Nişan bohçası nişanlım için hazırladığımız hala bizim evde duruyor,sebep mi ? çünkü annesi ben uğraşamam getirmeyin evinize götürürsün dediği için.Hadi onu geçeyim şöyleki nişanlım ameliyat oldu geçmiş olsun için ailem evlerine gidecekti ve kadın kabul etmedi.Düşünün yani.....

11 temmuz dan beri nişanlıyım canım ama sağolsun ailesinin sorumsuzluğu sebebiyle benim ailem de kendisini geri çekmek zorunda kaldı.Yapacak birşey yok 30 dairelik bir apartmanda yaşayıp 1 selam verdikleri insan yok,akşam oturmaya bir komşuları gelmeyen birileri anla artık yani.Nişan bohçası nişanlım için hazırladığımız hala bizim evde duruyor,sebep mi ? çünkü annesi ben uğraşamam getirmeyin evinize götürürsün dediği için.Hadi onu geçeyim şöyleki nişanlım ameliyat oldu geçmiş olsun için ailem evlerine gidecekti ve kadın kabul etmedi.Düşünün yani.....

İnanmıyorum yani şaka gibi :mymeka:
Böyle kaynana vallahi düşman başına böyleleri gerçelten kaynana.
Benim şükür kaynanam yok annem var 2 tane olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
eeee oda ileri de oğlunu-torununu kaybeder ne yaparsa döner kendine

İnanmıyorum yani şaka gibi :mymeka:
Böyle kaynana vallahi düşman başına böyleleri gerçelten kaynana.
Benim şükür kaynanam yok annem var 2 tane olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile
eeee oda ileri de oğlunu-torununu kaybeder ne yaparsa döner kendine

Bilemiyorum canım döner mi kendine yoksa ben sinirden kendimi yer durur muyum inan şimdi hiç bilemiyorum.Ama Allah görüyor hiç olmazsa

naber güzelim :)
selami alan bitek sendin. diger arkadaslar tanimadigi insanlarin selamini almiyor sanirimboshayallersmile

iyi canım
neden öle diyosun ya arada farkedilmemiştir yoksa burda kimse öle düşünmez

Bilemiyorum canım döner mi kendine yoksa ben sinirden kendimi yer durur muyum inan şimdi hiç bilemiyorum.Ama Allah görüyor hiç olmazsa

eee canım döner merak etme,
bide dediğin gibi Bırak Allaha havale et kaydirigubbakcemile5

naber güzelim :)
selami alan bitek sendin. diger arkadaslar tanimadigi insanlarin selamini almiyor sanirimboshayallersmile

slm?yerimseniben

ne bileyim dün aksamda yazdim selami alan olmadi bugünde öyle.
Neyse mühim degil. Moralim biraz bozuk hersey gözüme batiyor galiba :kedi:

selam tatlim, bilmem hayir mi degil mi. sözlümle tartistim 3 gündür ara verdik moralim cok bozuk :KK43:

bende mayısta nişanlanacıgm şuanda aile arasında sözlüyüm 6yıllık çıktıgım olur kendisi çoooooooookkkkkkkk seviyorum aşığım aşık:):)

canım saol seninde ama aranız bozukmus sanırım ama düzelirizsiznz hiç merak etme bizde günde 40kere ayrılıp barısıyorduk. umarım herşey yoluna girer

X