Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

EVET canım bugün işte 6 günlük sözlüyüm :sm_cool::sm_cool:
Bende neyin cetvelini yapsam diye bakıyordum malum evlilik daha uzak :1closedeyes:
Herşey aynı canım bende sen nasılsınŞeniz

ayyyy tatlım ya hayırlı uğurlu olsun allahım tamamına erdirsin inşallah

canım sıkılıyor boşvern konuyu falan
hakanın telefonu hala gelmedi kızlar hb alışveriş yapmayın çok geç baksanıza bugün 5. gün

ama canım ben de hani şu sevgililer günü ile ilgili topiğe eklediğim tepsiyi oradan aldım hem de salı gece 01:00 falandı sipariş ettim.Bugün bak cuma sabah elimde oldu.seninki niye öyle gecikmiş ki

speedy tatlım bak h.b nın sipariş takibi kısmı var ya oraya tıkla.açıklamalı yazıyor siparişinin durumu haberin olsun canım

speedy tatlım bak h.b nın sipariş takibi kısmı var ya oraya tıkla.açıklamalı yazıyor siparişinin durumu haberin olsun canım

evet oradan bakıyorduk ama bugün 4. gün olunca dedim arayım.
ellerinde yokmul ürün ama ürün gözüküyor stokta yarın bakalım ne olucak yerimseniben

amannn bir canım sıkıldı ki hiç sormayın sözde bu ay zam alacağız diye bekliyorduk,zam falan yok aynı maaşa devam offf ya çok sıkıldım şimdi ya bu ne ki şimdi be.Amannnn aldığımızı da kartlara,taksitlere veriyoruz

aynen adacım 3 kuruş maaşa çalışıyoruz işte
iyi bi iş bulsam çıkıcam bende

Bizimde böyle marta kadar uzuycak zam olayı biliyorum,
hep aynı oluyor
Günaydın bu arada canım :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…