Yakn zamanda Nianlanacak ve Nianlanm kzlar, buyurun sohbete:)

ne fikri buldun nan ece

günaydınnn

günaydın hilalim naber...

sabah biraz işlerim vardı bu baş belası mutabakatların dışında...
onları hallettimm geldim hemen
bi yarım saat sizinle sohbet edeyimde ondan sonra başlar akşama kadar maraton boshayallersmile
napıyosun bakalım

GünaydınnnnŞeniz

Nişana son 1 gün..eyvahedigeldismile
Dün en sonunda alyanslarımızı aldık.Bohçayıda tamamladım.Bu akşam çukulatayıda aldımmı hazırım
:lepi:

boswer.... hadı bakalım canım sans dılıyorum senın ıcın guzel bı gun olucak ınsallah
resımlerıde beklıyoruz smdıden buyk bı heyecanla...
yerimseniben

aslımcım iyidir senden naber
oy yine yoğunsun bugün heee
benimde bugün toparlanmam lazım cuma ya cumartesi babam teftişe geliyokaydirigubbakcemile3
bosvercm ayh nasıl da heycanlısın yahu
bende nişanlansam :KK43:

benimde bugün toparlanmam lazım cuma ya cumartesi babam teftişe geliyokaydirigubbakcemile3

Bugün dahada yoğun olucam canım pzrtesiye hazır olması lazım bunların :bbo:
Salıda maaşları hazırlıcam... bizim yönetim kurulu başkanın simetri hastalığı var tek tek kestiriyo bana 120 kişinin maaş makbuzlarını :1closedeyes:
ay valla deliricem bi gün yaaa
bi iş bulabilsem adam gibi... :çok üzgünüm:

ayh yok benm öle bi sorunum yok yaaavv
para işleriyle burdaki kadın ilgileniyo ben karışmıyorum

kolay gelsin canımcım .d

off çok canım sıkılıyo bugün akşam kuaföre gidicem çok tırsıyorummmohaoldumsmile

ayh yok benm öle bi sorunum yok yaaavv
para işleriyle burdaki kadın ilgileniyo ben karışmıyorum

kolay gelsin canımcım .d

off çok canım sıkılıyo bugün akşam kuaföre gidicem çok tırsıyorummmohaoldumsmile

niye tırsıyon nan ağdayamı :roflol:

Bu kadar erkenden heyecanlanacağımı düşünmemiştim bendebilmiyorumkismile
Senin ne zaman nişan

hilalim valla bende uygun olsam maddi açıdan gidicem bi an önce yoldurcam kendimi :roflol:
valla ben hıc tırsmam hatta 10 dakıkada bıtmıyo 15 dkda bıtıyo dıye kavga edıyorum kuafordekı ablayla :roflol:
ben acıdan tırsmam cnmm.. hem alıs alıs daha buyuk acılar var :jeyyar: anladın sen onu :jeyyar: :dilcikar: :roflol:

ben nişanlandım canım ekim de.5 haziranda da evleniyorum kısmetse:) o heycanı yaşıyosunuz ya çok hevesleniyorum tekrar nişanlanmak istiyorumkaydirigubbakcemile3

hilalim valla bende uygun olsam maddi açıdan gidicem bi an önce yoldurcam kendimi :roflol:
valla ben hıc tırsmam hatta 10 dakıkada bıtmıyo 15 dkda bıtıyo dıye kavga edıyorum kuafordekı ablayla :roflol:
ben acıdan tırsmam cnmm.. hem alıs alıs daha buyuk acılar var :jeyyar: anladın sen onu :jeyyar: :dilcikar: :roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ne gibi acılar canımmm :kedi:

ben nişanlandım canım ekim de.5 haziranda da evleniyorum kısmetse:) o heycanı yaşıyosunuz ya çok hevesleniyorum tekrar nişanlanmak istiyorumkaydirigubbakcemile3

Bende öyle deyince sözlüsün sandımm:roflol:

Benim düğünde 30 Mayısta olcak gibi gözüküyor.6 Haziranda şirkette bir arkadaşımızında düğünü varmış çakışmasın dedik..

selam kızlar
Boswer canım herşey iyi geçer inş mutluluklar diliyorum şimdiden

oh benden erken mi gidiyon yaniii kaydirigubbakcemile3

Günaydın ececan naber

X