yakışıklıma kavuşmama son 1 gün...

"NAZ"

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2008
343
0
merhabalar hanımlar;:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

allah'ın izniyle günüm geldiği için çarşamba günü hastaneye yatış yapacağım hihoyyyt ve suni sancıyla açılmamın olması sağlanacak, inşallah normal doğum yaparım ve minik prensimi, yakışıklı oğluşumu kucağıma :ecrin_bebek: alırım, çok heyecanlı ve bir o kadar da panik durumdayım, yapamazsam diye çok tedirgin oluyorum ve bunu doktoruma da anlattım o da başarabilirsin, yeter ki bunu gerçekten iste dedi, gerçekten de cesaretlenmedim değil... çünkü; söylediği doğru, bunca zaman içimde taşıdığım oğlumu şartlar müsaitken neden ameliyatla aldırayım değil mi? ama bu kesin olan birşey de değil tabii, açılmam olmazsa suni sancıyla da mecburen sezeryan olacak çünkü oğlumun koca kafası rahme tam yerleşememiş......senağlamasenağlama

doğuma giren kadının duası :Saruboceq: kabul olur derler, sizler için bol bol dua edeceğim sizlerinde duaları ve kalplari benimle olsun ve son olarak allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.....:1hug:

allah yardıncın olsun canım istediğin gibi bebeğine kavuşursun inşallah doğum hikayeni sabırsızlıkla bekliyorum, darısı başımıza artık

allah yardımcın olsun keşke benimde bir günüm kalsa prensesime kavuşmaya
bize de dua et canımm

Allah yardımcın olsun canım..
bız senınle aynıyız bılıyorsun, sana yetıssem ne kadar guzel olur..
ama bakalım oğlumun carsambaya kadar gelmeye nıyetı var mı..
yarın doktorum yıne muayene edıcek 2 gun once bakmıstı en son yarın ıcın tekrar ıstedı bakmayı..
guzel haberlerle gelmeyı ne cok ıstıyorum senın gıbı buraya yazmayı..
Allah hepımızın gonlune göre versın.. ınsallah normal bır sekılde dogumunu tamamlarsın yakısıklını alırsın kucagına..
dualarını eksık etme.. bende etmeyecegım.. :1hug:

Allahım sağlıkla kavuştuırsun canım yavruna.benide duanda unutma....

Naz canım Allah yardımcın olsun bizler içinde dua et lütfen,bende senin için edicem inşallah sorunsuzca bebeğine kavuşursun,güzel haberlerle gelmen dileğiyle..

kızlar hepinize gerçekten çok teşekkür ederim, :hooray: rabbim hepimizi sağlıcaklarıyla yavrularına kavuştursun, merak etmeyin hepinize yer vereceğim :Saruboceq: dualarımda ve rabbim kabul etsin inşallah....

bu arada heyecandan ölmek üzereyim.........:sm_cool:

allah yardımcın olsun canım hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

hadi bakalım gün bugun hayırlısıyla al kucagına

bende nisan annesiyim 2009

Belkıde sımdı aldın bebişini aldın kucagına belkıde almana bır kac saat kaldı...
Allah yardımcın olsun canım, melekler yanında olsun.. bebeğinin saglıkla versınler kucagına.. amin.

X