Yakın zamanda tüp bebek yaptırmaya başlayanlar

ben hazirani bekliyorum.agustosta polip alinmisti.simdi de kan degerlerine baktir dedi hocam.prolaktin yuksekti ilacla dusurduk.bir de homosistein yuksek cikti.var mi boyle durumda olan.diyeti varmis galiba

Kızlar selam. Tüp bebek yaptırmaya karar verdik ve tedaviye başladık. Yakın zamanda tüp bebek yaptiran veya yeni baslayanlar varmı birlikte neler yaptığımızı paylaşalım destek olalim.

hayırlı olsun , öncelikle çok sakin ve olumlu olmanı tavsiye ederim, fazla araştırma yapma, hangi kurumda denemeniz olacak

Kızlar selam. Tüp bebek yaptırmaya karar verdik ve tedaviye başladık. Yakın zamanda tüp bebek yaptiran veya yeni baslayanlar varmı birlikte neler yaptığımızı paylaşalım destek olalim.
Hayırlısı olsun inşallah güzel ve umutlu geçer. Ben şubat ayında devlet hastanesinde yaptırdım ilk denenemi ama tutmadı şimdi haziranda raporumu yenileyip tekrar başlicam... sizdeki sorun neydi tüp bebek yaptırmak için ?

Benim fsh yüksek amh de yüksek ama ultrasonla bakıldığında yumurta rezervi az 😑 doktorlar bile anlam veremedi 😑 canım sen tüp bebe demedin mi?
Evet canım tüp bebek. İnşallah merkez açıldığında transfer olcak. Allah Allah çok ilginç. Kaç tane gorunuyo canım yumurta ?

Evet canım tüp bebek. İnşallah merkez açıldığında transfer olcak. Allah Allah çok ilginç. Kaç tane gorunuyo canım yumurta ?
Hadi inşallah canım güzel sonuç alırsın 😍 bir tarafta 2 diğer tarafta 6 diye hatırlıyorum ama en son ocakta böyle bakıldı sonra transfer felan derken sonuç negatif 😑 bende devlet hastanesinin açılmasını bekliyorum raporu yenilemek için😑

Hadi inşallah canım güzel sonuç alırsın 😍 bir tarafta 2 diğer tarafta 6 diye hatırlıyorum ama en son ocakta böyle bakıldı sonra transfer felan derken sonuç negatif 😑 bende devlet hastanesinin açılmasını bekliyorum raporu yenilemek için😑
Bu sayılara nasıl erken menopoz anlamadım 😀 sayılar iyi değil mi

X