Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yağlı problemli cilde hangi fondöten???

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
350
4
42
İyi bayramlar arkadaşlar..yağlı problemli bir cilde sahibim cildimi iyi kapatacak yağsız bir fondöten arıyorum..önerebileceğiniz ürün hangisidir? Şimdiden teşekkürler a.s.

cnm clinique nin yapısı farklı cilt tiplerine hitap eder sorunlu ciltler için çok uygundur bir kozmetik dükkanını gisip clinique fondötenler hakkında bilgi alırsan bence memnun kalırsın cilt tipini anlat mutlaka yardımcı olucak bi marka vardır.

elite markasının mat fondöten serisi var ben çok memnunum akşama kadar hiç parlama olmadan kullabiliyorum yaglandırmadıgı için akne,sivilce de yapmıyor fiyatı da 12.50 ben gözaltı için 130 yüz için 135 numarasını kullanıyorum tavsiye ederim

Shiseido Pureness Matifying Compact Oil Free Fondoten kullanmalısın..ben kullanıyorum cokda memnunum..

ben de clinique'nin fondotenini kullanıyorum
gerçekten çok güzel
benim cildim de yağlıdır
sürdüğümde sanki cildimde hiçbir şey yokmuş hissi veriyorŞeniz

Canım benimde cildim cok yagli ve sivilceli ,önceleri kullandigim fondetenler dahada agır geliyordu kocaman sivilceler cıkıyordu kullanmadıgım marka kalmadı,simdi bir fondeten kesfettim ama tr de yok almanyadan kuzenlerim yolluyorlar saolsunlar...adı MANHATTAN CLEARFACE ANTIBAKTERIELL.,varsa almanyada tanidigin akraban yollabilirler sana . bu krem antibakteriyel oldugu için gözenekler tıkamiyor hava almasini sagliyor,sivilcelerede cok iyi geliyor ve kalici. ayrica cok pahali birsey de degil ytl olarak asagi yukarı tas catlasın 20 ytl dir...

benim de cildim yağlı ve arada sivilce problemim oluyor kesinlikle estee lauder double wear üstüne tanımam =) pudra isterseniz de shiseido'nun pureness serisinin pudrası mükemmel hem de sivilceli ve yağlı ciltlere özel tedavi amaçlı.

Shiseido Pureness Matifying Compact Oil Free Fondoten kullanmalısın..ben kullanıyorum cokda memnunum..
kızlar bende bugun bu pudradan aldım hiç kullanmadım bakalım nasıl olucak umarım memnun kalırım bu arada bana biraz az geldi gramajı 11 gr. çok gitmez sanırım:gitme:

cildiniz yağlıysa fondöten değil pudra kullanmalısınız.çünkü yağlı ciltlerde fondöten kusuyor ve çok daha kötü bir görüntü oluyor.

ben de pureness kullanıyorum ama estee de almak istiyorum yoğun kapatıcı ve kalın diye duymuştum acaba sivilce yapar mı?

ben de pureness kullanıyorum ama estee de almak istiyorum yoğun kapatıcı ve kalın diye duymuştum acaba sivilce yapar mı?

anaam yeni gördüm canım kusura bakma =) evet kalın biraz ama öyle çok maske gibi durmuyor bence ki ben beyaz tenliyim baya sırıtsa bende sırıtırdı onu incecik sürüp üstüne de pureness pudramı sürünce gayet güzel kapatıyor. ben memnunum yani baya da memnun olan insan var. bende sivilce yapmadı extra zaten biraz sivilce sorunum vardı ama cilde göre de değişir tabi yapar ya da yapmam bilmiyorum ama memnunum =)

canım teşekkürler bu arada hangi rengi uygun acaba bana ben beyaz tenli sayılırım renkleri koyu diyorlar bana 2 numarasını önerdıler ama koyu geldi biraz karar veremedım CADIARZU

canım teşekkürler bu arada hangi rengi uygun acaba bana ben beyaz tenli sayılırım renkleri koyu diyorlar bana 2 numarasını önerdıler ama koyu geldi biraz karar veremedım CADIARZU

tatlım ben 1 numarasını kullanıyorum fresco diye geçiyor adı en açık renk o dediler bana esteenin sitesinden renk kataloğuna bakınca bi sürü açık renk var ama yurtdışında satılıyor sanırım onlar burda bulamadım. benimki de bitmek üzere yenisini alıcam strawberrynet'de güzel açık bi tane kemik rengi buldum ama; denemeden de alıp riske girmek istemiyorum açıkçası =) ama fresconun üstüne en açık renk shiseido pudramı sürünce tam tenimin rengi oluyor rahatsız edici bi koyuluk olmuyor. dün burda gözüme takıldı ayrıca koyu fondöten açık renk pudra sürünce daha iyi kapatıcılık elde ediliyormuş sanırsam =)

kızlar bende bugun bu pudradan aldım hiç kullanmadım bakalım nasıl olucak umarım memnun kalırım bu arada bana biraz az geldi gramajı 11 gr. çok gitmez sanırım:gitme:

annem ayrıca sen onun öyle az göründüğüne bakma güzel kapadığı için baya gidiyor ben hemen hemen her gün makyaj yaptığım halde 2-3 ay gidiyor bana. =)

fondoteni kırkyılda bir özel zamanlarda kullanabiliyorum sadece kızlar..

ve ertesi gün cildim sivilceleniyor hemen..

yağlı bir cildim var benimde..

krem bile süremem yüzüme ...

pudra da fondotenin güzelliğni vermiyor açıkcası ...

bu shiseido yağsız pudranın fiyatını bilen var mı acaba?

NIVEA IDEAL FINISH MOUSSE MATT FOUNDATION ben bunu kuIIanıyorum yagIı ve karma ciItIer icin cok iyi, matt gösteriyo parIama oImuyo

Eklentiler

• $NIVEAMOUSSE.png
    117 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…