yağlı ciltle ilgili bir sorum var

ppapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
526
4
cildimin sabahtan akşama kadar yağlanmaması için yüzüme ne sürebilirim. doğal bir ürün olabilirya da krem, pudra ??? tavsiyesi olan var mı ??

biodermanın yağ dengeleyici bir kremi var sebium serisi sarı olan.eczanede satılıyor. güzel bi ürün. ben genelde yazları kullanıyorum sanki yazları daha çok oluyo gibi yağlanma. ama düzenli kullanımda yağ salgısını dengeliyomuş. üstüne makyaj yapabiiyosun. eğer t bölgendeki yağ salgısını düzenlemek istiyosan bioderma neostrata nın ürünleri var buna özel ve işe yarıyor onlardan kullanmanı tavsiye ederim. öle pudra falan sakın sürme süreceksen bile bu kremlerin üstüne sür. değilse daha çok yağlanır ve siyah noktalar artar.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

biodermanın yağ dengeleyici bir kremi var sebium serisi sarı olan.eczanede satılıyor. güzel bi ürün. ben genelde yazları kullanıyorum sanki yazları daha çok oluyo gibi yağlanma. ama düzenli kullanımda yağ salgısını dengeliyomuş. üstüne makyaj yapabiiyosun. eğer t bölgendeki yağ salgısını düzenlemek istiyosan bioderma neostrata nın ürünleri var buna özel ve işe yarıyor onlardan kullanmanı tavsiye ederim. öle pudra falan sakın sürme süreceksen bile bu kremlerin üstüne sür. değilse daha çok yağlanır ve siyah noktalar artar.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

canım ne kadar bunu fiyatı????

almagester06 canım ürünün adını hatrlıosan tam söleeblrmsn netten bakıorum bulamadımda

almagester06 canım ürünün adını hatrlıosan tam söleeblrmsn netten bakıorum bulamadımda

canım bioderma sebium creme matifiante sarı renkli olan serisi. sebium serisi diye geçiyor.42 ytl idi ben 42 ye aldım. sebium serisi yağlı ciltler için olan seri sarı renkli oluyor dışı:1hug:

canım bioderma sebium creme matifiante sarı renkli olan serisi. sebium serisi diye geçiyor.42 ytl idi ben 42 ye aldım. sebium serisi yağlı ciltler için olan seri sarı renkli oluyor dışı:1hug:

bnmde tam böle bişie ihtiyacım vardı çok tşkler tatlım en kısa zamanda almaa çalışıcam alıp kullandıktan snra dönerim sna a.s.

cilt bakımı konusunda uzman birisin cildini gormesi ve sana uygun olan urunu önermesi daha doğru olur. Bilmediğin ürünü kullanarak cildinin reaksiyon göstermesine sebep olabilirsin.. Cildin için satın alacagın urunun yetkili bir marka uzmanı olur eminim, bu konuda o daha iyi bilgi verecektir..

bnmde tam böle bişie ihtiyacım vardı çok tşkler tatlım en kısa zamanda almaa çalışıcam alıp kullandıktan snra dönerim sna a.s.

merhaba kizlar, bu soru icin cok mu gec bilmiorum ama cok onemli benim icin, benim cildim de asiri yagli, yani sabah yikarim temizleme jeliyle cok guzel olur ama iki saat sonra asiri bi yaglanma,parlama... hem de ne fondoten ne pudra kullanmamama ragmen, kullandigimda ise zaten olusan yaglanmayi hic sormayin:KK43:
bundan cok sikayetciyim.
bu yuzden gun icindeki bu yaglanma ve parlamayi onleyen bir nemlendirici, matlastirici istiyorum.
ustelik cildimde kucuk sivilceler de cikiyor arada, strese, sikintiya vb. bagli olarak, cilt lekeleri de var cilt dr.um bana da biodermanin nemlendirici matlastiricisini onerdi. ama ben daha almadim. burda da bundan bahsedildigini duyunca sormadan gecemedim. kullandiniz mi arkadaslar? nasil?
onerilerinizi buyuk bir merakla bekliyorum...

X