Yağ Yakıcı Besinler Arıyoruz...

bebeğim bu arada her seferinde tazemi hazırlıyosun yoksa bu hazırladığın bikaç zaman gidiyomu? buzdolabındamı saklıyosun? çok sordum dimi

bebeğim bu arada her seferinde tazemi hazırlıyosun yoksa bu hazırladığın bikaç zaman gidiyomu? buzdolabındamı saklıyosun? çok sordum dimi

yok tatlım önemli değil sor tabi
hazırladığın karışımı 1 hafta kullanabilirsin tabi buzdolabında saklıyoruz ...
yani her hafta yenilemek lazım başladın mı sen.

daha başlayamadım tatlım yaa.. düğünüm eylülde nasipse ev falan tutuldu..temizlik falan. bi düzene giremedim. en yakın zamanda başlıcam. bide tam öğreneyim istedim.. çok sağol tatlım tekrar tekrar

tamam canımmyaa ayy hayırlı olsun
denemeni isterim faydası mutlaka olcak düzenli kullanmada yağlar erir yani düzenli kullanmak da çok önemli

bir diyetisyenden duymuştum ''bizim toplum ne yemesekte zayıflasak değil ne yesekte zayıflasak diyor.''bnce çok doğru bi söz çünkü kendimden biliyorum :)

bir diyetisyenden duymuştum ''bizim toplum ne yemesekte zayıflasak değil ne yesekte zayıflasak diyor.''bnce çok doğru bi söz çünkü kendimden biliyorum :)

ne yemesek de zayıflasak diye birşey olmaz ki vücudun yemeğe ihtiyacı var yemezsek ne sağlıklı oluruz ne de canlı kanlı oluruz.elbette ki ne yesek de zayıflasak dicez.Az yicez ama çok öğün yicez yağ yakıcı gıdalar içecekler tüketcez böylelikle sağlıklı beslenmiş olcaz ve de sağlıklı kilomuza kavuşcaz.Bu böyledir.Birşey yemeden yaşamak zayıflamak değil sağlığımızla oynamaktır.Ben buna diyetisyen gibi alaycı gözle bakmıyorum ki hangi diyetisyen demiş .......Kendi toplumumuzla alay etmekten ne zaman vazgeçcez acaba.(not:canım yanlış anlama ben bunu sana diil diyetisyene diyorum ona tepkiliyim yane )

önemli diil...Ama kıslar denedikten sonra sonuçlarını da bekleriz...tarif aldım hadi bye olmasın

Merhaba

size özelden mesaj atmak istedim ama yeni kullanıcı olduğumdan atamıyormuşum,umarım bir an önce okuyup bana dönersiniz çayın adını ve nereden temin edeceğimi yazarsanız çok sevinirim,3 aylık bebeğim var ,şu an kullanabilirmiyim bilmiyorum ama emzirme dönemi bitince içmeye başlarım ya da. teşekkürler şimdiden yardımlarınız için (*************)

Son düzenleyen: Moderatör:
YAĞ YAKAN KAHVALTI ÖNERİSİ!

1 adet avakado

1 haşlanmış ya da yağsız tavada pişirilmiş yumurta

1 çay kaşığı çörek otu

Tam tahıllı ekmekle birlikte tüketildiği takdirde yağ yakımını destekleyen doyurucu ve iyi bir kahvaltı alternatifidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…