Yağ Yakıcı Besinler Arıyoruz...

lotusss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2010
60
0
39
arkadaşlar yaza girdik malum.. benim göbek ve yanlarımda birikmiş yağlarım var. aradığım etkili yağ yakıcı besinler ve ilaç yada herhangi bişey.. burdan birbirimize yardımcı olalım hadi buyrun..

yogurt yag yakmaya yardimci diye biliyorum.
yogurt ve ayrani cok severim.evimde eksik etmedigim stokladigim nadir seylerden biridir.bol bol yerim yazin ayransiz günüm gecmez.deli gibi yemek yerim.cips patates kizartmasi cok severim mesela ama hic kilo problemi yasamadim.

yesil çay içmeni öneririm.ilaçları hiç düşünme bile ve mekik çek yarımda olsa çok işe yarıyor ve göbek eritmek için yoğurt yoğurt yoğurt ye,bol su iç

harikasınız kızlar yoğurdu ilk kez duydum inanın. bende çok severim özellikle ayranı. her yemekte bayılırım. hazır yeşil çay demişken hemen gidip bi yeşil çay yapayım kendime. hiç tadını sevmiyorum şimdi bir kez daha zoryalacam kendimi.. :81: yazmaya devam...

Konuları içerikleri ile ilgili başlıklara açalım lütfen..
Bu sebeple konunuz "Diyet Listeleri" başlığına taşınmıştır.
Bilginize.

ayran yada yoğurt yağları en çabuk kas a dönüştüren besinmiş dayım diyetisyene gidiyor o söyledi ara öğünlerde filan hep ayran iç demiş

çayla 1 haftada 4 kilo verdim bölgesel şekilde yağları eritiyo hayret vericiydi
slm arkadaşlar ben aranıza balıkesirden katılıyorum ve çok fazla kafama taktığım 6 kilom vardı ve araştırmaya başladım bu arada burdanda takip ettim bi gün çalıştığım yerde bir telefon geldi bitkisel çaylar firmasından arıyolarmış ve çayları zayıflama ve bölgesel zayıflamaymış bi denim dedim gönderin geldi kullandım ayrıcada kargoyla kapıya kadar geldi ve ben sadece ürün parasını ödedim kargoyu kendileri karşıladı ve sizlere belki yardımcı olabileceğini düşündüğüm bu çayı tavsiye etmek için yazmaya karar verdim gold form diye bitkisel çay var kullanmak isteyenler bana özelden msj atarsa nerden temin ettiğimi söylerim ayrıcada kilolarımdan kurtuldum ....:))) artık badilerimi rahatlıkla giyebiliyorum ve buçayı kullanmaya başlamadan öncede bana bölgesel zayıflatıyo demişlerdi ben inanmamıştım ama gercektende göbek ve yanlarımdaki yağlanmayı yokedip diğer yerlerimin zayıflamamasıda çok ilginçti bu çayda yüz süzen poşet var çokta pahalı diil ben tavsiye ediyorummemnun kaldığım için bu arada burda gercekten çok bilgilendim hepinize ayrı ayrı teşekkürler......:81:

bide nekadar kullandın arkadaşım.. bi pakettemi zayıfladın baktım biraz internettede.. kutusunda bir aylık çay varmış. bir ay yeterlimi acaba?

yag yakici benim kilo vermemde fadasi olanlari söyleyim
gerci daha vermem gereken cok kilo varya neyseeee
yesil cay yogurt et su birde yürüyüs
baska daha ne var kizlarrrrr

yeşilçay,yoğurt,yeşilçay,ve bütün c vitamini taşıyanlar.ama yazın c vitamini bulamayacağımızdan..limon sıkıp içebilirsiz sabahları..protein ağırlıklı beslen,bir de spor yap gider sanırım yani ben öyle yapıyorum

yeşil elma + kabuk tarçın + karanfil +limon + zencefil

karıştırıp kaynatınca yemeklerden sonra içiyoruz yediğimiz yiyeceklerin yağa dönüşmesini engelleyip metabolizmayı hızlandırır yağ yakar
hangisiydi bilmiyorum ama ender saraçtı galiba .. bu tarif onun ben sadece karabiber yerine tarçın kattım çünkü k.biber çok acı yapıyor ve içilmiyor zencefil daha faydalı hem
ve ender saraç diyor ki çok afedersiniz 1 hafta sonunda wcye gittiğinizde yakılan yağları görebilirsiniz dedi
şiddetle tavsiye ederim

harikasın bnnu kesinlkikle denicem mucksss

biz ne çaylar gördük ne çaylar ama giden yağlar değil paralar oldu hep üstelik boşa gidecek olması açısından fiyatıda iyi para yani

harikasın bnnu kesinlkikle denicem mucksss

bu arada bnnu'cum neyi ne kadar kattında hazırladın çayı?:44:

önemli değil canım ne demek
miktarları şöyle

3litre su
1adet orta boy yeşil elma
1tane kabuk tarçın
1tatlı kaşığı karanfil
1tatlı kaşığı zencefil
1orta boy veya biraz daha küçük limon(büyük olursa çok fena ekşi olur içilmez )

elma ve limonu 4e veyaz daha fazla parçaya böl bir tencerenin içine koy üzerine 3 litre su ekle sonra da kabuk tarçın karanfil zencefil hepsini ekle ocakta kaynat
kaynadıktan sonra altını kıs bi 5 10 dk demlensin.
çayı soğuk da içebilirsin ama tavsiye sıcak iç
bir de bardağına doldurduktan sonra bi çay kaşığı kadar zencefil kat ki yaksın daha faydası olsun boğazın biraz yanacaktır çok değil (karabiberde daha çok yanar ve uzun sürer ) yanarken vücudundaki yağların da böyle yanıp eridiğini hissedersin ....
kolay gelsin canım sorun olursa memnuniyetle cevaplarım biraz yoğunum ama mutlaka foruma girerim

Biberiyenin yag yakici etkisi var kizlar.3 yemek kasigi biberiye 2-3 yemek kasigi yesil cay 1 litre den biraz fazla suyla haslayin,demlemeyin.Her aksam icerek düszenli spor ve diyetle cok kilo kaybettim kizlar.En son aksam 4 gibi yedim,8 gibi de bu cayi ictim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…