YABANCI UYRUKLI KOMŞU SORUNUM VAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

galgal

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2024
5
2
24
Öncelikle herkese merhaba, benim apartman hemen yanında bir apartman daha var camlarımız karşılıklı bayada yakın. Şahsî olarak perdem hep kapalıdır. Oturduğum yer İstanbul'da kentsel dönüşümde o yüzden mahallede yabancı uyruklu mu dersin çingene mi dersin dolu, camlar birbirine yakın olduğu için sesler birbirine giriyor reels izlesen bile karşıya ses gidiyor duyuyor. Bundan 2 gün önce gece kaptırmışım reels izlerken eee saate 1 olmuş yüksek ses karşı yabancı uyruklu komşu bağırdı kardeşim yarın ile gideceğiz falan diye şimdi burada kendisi haklı hemen kapattım zaten, dikkat ettim sonraki günlerde işte bu gece saat yine 1 olmuş ama kendisi de kız arkadaşı ile konuşuyor bende kız kardeşim ile konuşuyorum birden off diye bağırdı yeter susun der gibi birbirimize baktık acaba bu gıcık falan mı kaptı bize neyse dedik yatalım ama kendisi saat 3 kadar kız arkadaşı ile konuştu gülüştü, Allah'tan sevişmediler yoksa sese kusardım. Şimdi ben zaten agresif öfke problemi olan kavgacı bir insanım, ama kız kardeşim de abla boşver görmezlikten gel bunların sağı solu belli olmaz dilin yüzünden yanma zaten tekin bir yerdeyiz falan dedi
Geçende bu karşı apartmana baya 5 araç polis falan geldi bu özbeklere işte. Annemde sende ona bağırır ne yapbailir ki dedi. Benimde aklım karıştı, siz ne düşünüyorsunuz ne yapmalıyım

Son düzenleme:
yabancı uyruklu diye hor gördüğünüz komşunuzun sizden rahatsız olması ve uyarması gücünüze gitmiş diye yorumladım
Kendisi de konuşuyor ama bizde onları duyuyoruz kız arkadaşıda gülüyor saat 1 olmuş gece ben odamda kız kardeşim ile normal konuşuyorum sadece o saate tek ben konuşmuyorum ki tek ben konuşup ses yapsam haklınız diyeceğim kendisi de yapıyor

valla uyruğundan bağımsız etraf manyak dolu. öyle ben agresif insanım filan diye atlamayın, daha geçen aylarda bi adam üst kat komşusunun çocukları gürültü yapıyor diye tüfeği alıp çıkmış kaç kişiyi öldürdü. canınızın kıymeti varsa mümkün olduğunca bulaşmayın tanımadığınız insanlara

Ben olsam; bana bağırdıktan sonra gecenin bilmem kaçlarına kadar sesli konuşup gülüşen insanın rahatını önemsemezdim bir daha.
Ancak karşılıklı bağırışmanızı da önermiyorum. İnsanlar tehlikeli.

Adam reelsen rahatsız olmuş gayet haklı işe gidiliyor gece gece gürültü yapmaya hakkı yok kimsenin. Sonra sadece off demiş neye of demişi belli değil kendi kendinize üstünüze alınmışsınız. Sanırım ilk yazdığınızda da küfürlü olarak yazmışsınız. Adamların burada yaptığı bir şey yok sırf yabancı diye tribe girmişsiniz. Alın evinizde besleyin felan hayırdır hayvan mı besliyoruz? Önce dönün kendinize bakın birde burada konu açmışsınız utanmadan. Allah sizden uzak etsin

Bence de sesinizi cikarmayın, gerekirse diger odaya gidin. Hiç bulaşıp muhatap olmayin. Görüyoruz haberler de cok sacma bir nedenden kin güdüp adam öldürüyorlar. Ana avrat bile küfretse yolunuza bakın, öyle bir devirdeyiz ki valla insan korkuyor ki yolda birine yanlışlıkla çarpsın. Gülün geçin,yürüyün geçin.

Hiç bulaşmaya değmez. Saat 11'den sonra daha dikkatli olun. Videoyu kulaklıkla izleyebilirsiniz mesela hem karşı tarafı da duymazsınız. Boşu boşuna gerilmeyin. Eğer onlar da ses yaparsa siz de uyarın ama kibarca. Ya da anlaşabileceğinizi düşünüyorsanız gidip konuşabilirsiniz kavga etmeden. Valla kimsenin sağı solu belli olmuyor Türk olsun yabancı olsun haberleri görmüyor musunuz? Kimseyle takışmaya gelmez.

Yabancı uyruklu ise hele hiç bulaşmaya değmez. Sağı solu belli olmuyor onların valla ülke olarak tehlikenin içinde yüzüyoruz zatne.

Valla ben de kendilerine kafayı taktığım icin tık yapsalar batıyor ve evet bunda yabancı uyruklu olmaları etkili

Kardeşim Türkiye'de ki yabancı uyruklulu insanlar normal mi sence bu kadar seviyorsan al evinde besle

Öyle de , o insanlar senden daha medeni güzle kardeşim onlara rahatsızlık veren sensin ... ne yapalım seni nereye atalım?

KOnuyu açınca onlar çok gürültü yapıyorlar sandım da sen milleti gece gece rahatsız etmişsin insanlar da uyarmış sesi kıs diye konu açacak ne var bunda rahatsızlık veren sensin???? Kapına dayanmamışlar, hakaret etmemişler kendim kavgacıyım demişsin bir de bunlar saldırgan demişsin valla bana öyle geliyor demişsin burdaki çirkef sensin kendini düzelt önce. Ne hayatlar yaşıyorsunuz, mülteci sevmem ama burda mülteci bile savundurdunuz :KK51:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X