☆yabancı dizi severleeerr :)

hvvavc

#pasaklıkontes
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2015
30
34
Şu sıralar yabancı dizi tutkunluğum yeniden filizlendi. Ama bir türlü ne izleyeceğimi bulamıyorum. Yabancı dizi severler bana dizi önerebilir misiniz acaba :KK36:

Aksiyon ve gerilim içeren herşeyi :KK49: ha birde bilim kurguy unutmamak lazım

Suç, polisiye kategorisinden beğendiğim tavsiye edeceklerim: Luther, How get away with murder, Castle, Rizzoli&Ishles, The Closer, Nikita

Aile dizisi var bi tane mutlaka izlenmesi gerekir çok kaliteli bir dizi, bizdeki yaprak dökümü gibi ama çok daha kaliteli: six feet under

Komedi, sitcom tarzı : 2 broke girls, louis, big bang theory

Suç, polisiye kategorisinden beğendiğim tavsiye edeceklerim: Luther, How get away with murder, Castle, Rizzoli&Ishles, The Closer, Nikita

Aile dizisi var bi tane mutlaka izlenmesi gerekir çok kaliteli bir dizi, bizdeki yaprak dökümü gibi ama çok daha kaliteli: six feet under

Komedi, sitcom tarzı : 2 broke girls, louis, big bang theory
2 broke girls dikkatimi çekti bende bakıcam bugün :)

white collar güzel bir dizidir. komedi ve polisiye,konusu bir suçlunun polisle olan iş birliği

lost'u izlemediysen mutlaka izle.ayrıca malcom in the middle çok komiktir ve american horror story her sezon farklı korku konuları işler. New Girl çok güzel,ghost whisperer hastasıydım ama bitti konusu ruhları gören kadınla ilgili.

X