Yaayan ben miyim ?:(

Canım başın sağolsun insanın sevdiğini kaybetmesi çok zor Yazacak söz bulamıyorum teselli kart etmez biliyorum Allah sana sabır versin...
Rabbim mekanını cennet etsin...

Ne okuyoruz kızlar..Yasin mi? Biliyorsunuz pek uğrayamıyorum kk ya..Böyle durumlarda bir Allah'ın kulu da kalkıp haber vermiyor ya ona kızıyorum..:kızgın: O an da hiç mi boş biri yok haber verecek..Hep diyorum böyle faaliyetlerde bir haberdar edin diye amaa...
Kaç tane okumam gerek var mı belli bir sayı...

Teselliler fayda etmez üzülme geçicek demek saçma...
Allah sana sabır versin başın sağolsun ve annenin mekanı cennet olsun...

canım benim benimde en büyük korkum annemi kaybetmek allah sabırlar versin annemede uzun ömürler versin rabbim..Çok üzüldüm :KK43:

Ne okuyoruz kızlar..Yasin mi? Biliyorsunuz pek uğrayamıyorum kk ya..Böyle durumlarda bir Allah'ın kulu da kalkıp haber vermiyor ya ona kızıyorum..:kızgın: O an da hiç mi boş biri yok haber verecek..Hep diyorum böyle faaliyetlerde bir haberdar edin diye amaa...
Kaç tane okumam gerek var mı belli bir sayı...

incigim
öyle planlanmış bişiy değildi
öneri sunduk hemen herkes sağolsun kapişti
yani boşta kalan olmadı olsa muhakkak haberin olurdu bebem :1hug:
ayrıca okumak isteyenler bireysel okuyup bagisladi, sen de öyle yapabilirsin Şeniz

:KK43: Eylül... ALLAH rahmet etsin, Rabbim sizleri cennette kavuştursun canım.. Üzülme annene vuslat ancak ömrün kadar... Rabbim sabırlar versin..

canım başın saolsun rabbim dayanma gücü versin....mekanı cennet olsun teyzeminsenağlamasenağlama

böyle durumlarda insan ne dese boştur gerçekten
seni hiç birşey teselli etmicek edemezde
başın sağolsun
mekani cennet toprağı bol olsun
allah sizlere sabırlar versin

kızlar.. Allah razı olsun toplama işini gözyaşı'nın annecigi yapacak...
hepinize çok teşekkürler Şeniz

Dünyada ölümden başkası yalan.
Herşeye çare varda şu ölüme yok malesef.
Allahım dağa taşa ölüm acısını vermiş, dağ taş bu acıyı kaldıramamış.
Ama insanoğlu güçlü,
Allah büyük sabırlar versin.Mekanı cennet olsun.
Allahım sevdiği kulunu yanına alırmış Eylülcüm.
Dualarımız anneciğinle.

Başın sağolsun allah herkese sabır versin şimdi acın çok taze zamanla kapanıyor diyorlar ama çok zor hiç bir zaman unutulmuyor ben 3 senedir unutamadım ki her gece rüyalarımda öpüp koklayabiliyorum emin ol dua etmekten başka bişey gelmiyor elimizden

ne desek boş canım, acıların en büyüğü bu, acıyı veren Allah sabrınıda verir umarım, asıl hayatın diğer taraf olduğunu ona kavuşucağını düşün cennette, bu içine su serpsin biraz, mekanı cennet olsun inşallah

kelimelerin bitttiği an işte bu
hiçbir sözün sizi avutmayacağını yaranızı azaltmayacağını biliyorum
maalesef birgün hepimizin başınagelecek bir gerçekle karşılaşmışsınız
allah sabır versin anneciğinizin mekanını cennet etsin başka ne denirkiii

X