Yaaa şu doğum kasilmalari neye benziyo kizlar

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Hep merak etmişimdir doğum sancisi ve hani şu doğumun yaklaştiğini haber veren rahim kasilmalari neye benzer diye yaşayanlar azcik bahsedebilirmi lütfen.

canım aniden kasığına veya beline bıçak girmiş gibi acı hissedersin..,kısa ve aralıklarla devam eder..
o anda nefes alsan bile canın yanar..sık sık tuvalete gitme ihtiyacın doğar aslında rahim açılmaya başlamıştır...doktorlar tuvalete gitmeni istemezler aniden doğum olabilir diye...işte böyle bu kişiden kişiye değişir canım...
rabbim hepimizin o anda yardımcısı olsun...

kisiden kisiye degisir mutlaka mesela bende azar azar baslamadi su geldi ama agrim yoktu suni sanci verdiler ve bir anda siddetli sancilar basladi 3 saat surdu ve dogum oldu.Allah herkesin yardimcisi olsun. normal olarak sanci devam edince daha kolay oldugunu duydum suni sanci hakikaten zor ya mumkunse tehlike yoksa suni sanci istemeyin arkadaslar.

ay kizlar ya yazdiklarinizi okudum,dogumdan cok korkuyorum ben nasil dogrucam ya....o kadar cok mu sanci oluyor????

canim korkutmak istememistim biraz oluyor tabii agri ama bebegini kucagina alinca herseyi unutuyor insan Allah kolayliklar versin hayirlisiyla bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin.

X