yaaa benim kilo vermem lazımm :( denenmiş,sonuç alınmış neler varrr

merakımdan soruyorum;şeker yemiyorsunuz,ekmek börek çörek vss de tüketmiyorsunuz,kola gazlı içeicek yok demişsiniz...ee ne yiyorsunuz 5 ten sonra da bu kadar kilo yapıyor??

merakımdan soruyorum;şeker yemiyorsunuz,ekmek börek çörek vss de tüketmiyorsunuz,kola gazlı içeicek yok demişsiniz...ee ne yiyorsunuz 5 ten sonra da bu kadar kilo yapıyor??
yyaaaa sormayın salep,kestane ,mısır,meyve bolca muzu falan 2 atene yerim portokal mandalin elma hepsinden 1 er tane her akşam yerim,yemek desen tencerenin içine düşcem resmen,hele hele çiğdem kabak çekirdeği badem fıstık fındık avuç avuç

şuda var sabahları 1 gevrek yerim kahvaltıda.

o zaman siz aslında sağlıklı şeyler yiyorsunuz ama fazlasını..bu durumda diyet önerisine falan gerek yok.yediklerinizi yarıya indirirseniz çok rahat kilo verirsiniz..
2 muz yerine 1 tane,2 avuç yerine 1 avuç gibi...

spor günlügümüze katıl hareket kat hayatına verirsin

Akşam yemiyorum,hafif çerez vs atlatıyorum ve artık midem de küçüldü,iştahım da yok,kilo da verdim

Zaten sağlıklı olan herşeyden yemek ama az az sen 1er avuç kuruyemiş yiyorsun bunu hepsinden toplam 1 avuç yapıp yemelisin.. Bende akşam yiyenlerdenm ve diyetisyen bana ekmek makarna pilavı kes demişti.. Akşamda leblebi ye nar ye temizle uğraş demişti bol bol da su

nasıl aktılıcammmm
haftada 3 gün 30 dakika spor yapmak zorunlu bu istediğin her hangi bir egzersiz olabilir gerek yürüyüş gerek bacak göbek egzersizleri hic farketmez ve her hafta bildirim yapılıyor incelme var mı yokmu gibisinden

Ben de seninle ayni boydayım. 70 den 94 e çıkmayı becerebilmişti. Diyet topiğinde 87 oldum. Halen diyet yapıyorum. Sen de katil birini biraz dikkat etsen verirsin olur biter..

goji die bir meyve var bnde onu arastiriyorum cnm sende bi bk istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…