yaaa benim kilo vermem lazımm :( denenmiş,sonuç alınmış neler varrr

Erener2307

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2014
649
331
benim tammm 5 kilo vermem lazım.63 kilo oldummmm inanmıyorummmm

çoook rahatsızım sanki nefes alamıyorum.kendimi bir çuvala tepiştirilmiş gibi hissediyorum.karnım çoook şiş.muhtemelen gaz.heryerimden bişeyler pörtlüyo.öle abartılı bir kilom yok ama bana çok fazla geliyor.1,67 boy 63 kilo. normalde 58 çok iyi oluyor.ne olduysa bu 2-3 aydır kilo aldım.ama acayippp yiyiyorum.gündüz çalışırken sorun yok ama akşam eve gidince nerdeyse obur oluyorum.güzel diet yaparım ama konsantre olmam lazım.bana yardım edin lütfen.denenmiş diyetler, doğal çaylar ,kür tavsiyelerinizi bekliyorummm.

Yemeyi bırak, bunun başka yolu yok.
Çikolatayı, pastayı böreği bırak
kolayı ve gazlı içecekelri hayatından çıkar,
5ten sonra yemek yeme
bol meyve ye sınırsız, bol su iç
ve günde 10 dk da olsa bi egzersiz yap...

Dukan yap et seviyorsan

Ama Türk dukanı

Protein ağırlıklı beslen yeşillik vs de orda boz rejimi boooool su ıhlamur vs miden dolu olsun

Akşam yenemek önemli ekmek yememek de 5 kilo çabuk gider kışın daha kolay kilo alınır bu nedenle sıvı ile mideyi doldur

Canım ben 19.00 dan yemeyi kestim 1 saat yürüyüş yaptım ve akşamları sadece türk kahvesi içtim.Bu şekilde 10 kiloyu geçkin kilo verdim.Geç saatte yenen besinleri eritemiyoruz ne yazık ki.Ayrıca atışmak istediğimde kuru meyve yedim

Yoğurt kürü var o ıyı ama ben dıyette pes ettım bütün gün evde boş durmuyor ağzım suan 70kg mım boyum 1.67 yanı sen benden avantajlısın bıde bol yürüyüş yap ben yazın 66 ya düşmüştüm yürüyüş yaparak

Ekmek, seker tuketmiyorum. Her ogunu saatinde yiyorum. Mesela oglen hergun 12de. Oglen sebze, yogurt, corba . Aksam kafama gore herseyi yiyorum. Saatine gore yemek yemeye basladigimdan beri 3 kilo verdim. Metabolizma dengeye giriyor. Ekmek ve seker dışında hic biseyi kismadim bu arada. Bide sana iyi gelmeyen yiyeceklere dikkat et. Mesela kirmizi et, yumurta, sut gibi bana iyi gelmeyen yiyecekleri yemiyorum

kola gazlı içecek yok pasta börekde yok aslında ama benim için hayat 5den sonra başlıyor :)

yürüyüş yapamam da ama 7 den sonra yemeği kesmeyi deniycem

Iyi gelmeyen demişsiniz ya onu nasıl anlıyoruz

Hani rahatsız eden mi kilo yapan mı

Bende almıştım 3 kilo sadece sıvı ile beslenerek verdim ,sağlıksız ama ben şok diyetlerle verıyorum hemen kilo yerleşmeden vermek lazım boşlama sakın gıderek kilo alırsın.

yoğurt kürü nasıl denerim valla vermem lazım bu 5 kiloyu
Internete yaz cıkar suan hatırlamıyorum sanırım yatmadan dort saat once bıkase yoğurt içine zencefıl ve zerdeçal katılıp yeniyordu bütün şişkinlıged iyi gelıyo sen yınede bak netten yanlış olmasın

ekmegi zaten yemem sevmiyorum.şekeri 2 yıldır kullanmıyorum

Iyi gelmeyen demişsiniz ya onu nasıl anlıyoruz

Hani rahatsız eden mi kilo yapan mı

Mesela bi biftek yesem tikanirim, rahatsız hissederim ama bi kilo balik yiyeyim hoc rahatsiz olmam. Ki bizim evde hergun et piser ona ragmen demir eksikligim cikti nesela. Bi haslanmis yumurta bile yesem siskinlik gaz yapıyor. Boyle boyle anlıyorum iyi gelmeyenleri

3 beyazı çıkart hayatından... şeker ve şekerli gıdalar, hamur işi ve ekmek ( özellikle beyaz ekmek), tuzu azalt..
gunde ortalama 2-2,5 lt su tuketmeye bak, gazlı içecekler-şekerli içecekler tüketme...
ögünlerini az az ve sık ye, akşamları mumkunse sebze yemegı yada salata ıle gecır ve 8 den sonra bırsey yeme kesınlıkle...
et turevlerını de kızartma degıl ızgara olarak yada sulu yemek olarak ye...
bırde yuruyus yap gunde en az 30 dk tempolu şekilde..

İlk önce bir tiroidinize baktırın, sağlık ocaklarında bakılıyor, birde trigiliseritinize baktırın..(dahiliye de ) Ayrıca bol su tüketin, sıvı yağ(zeytin yağı tercihen) tüketin.. Günde 15-20 dk egzersiz veya yokuş yukarı 10 dk yürüseniz zamanla daha hızlı yürünüyor.. (tabi bu mevsimde zor) Bol hareket..

funda çayı düyo
canım çok teşekkür ederim.ama tahlilerimi yaptırdım bişey yok herşey normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…