Ya Vedud zikri çeken?

Ne demekk inşallah hayirlisiyla dualarimiz kabul olur insallahhh. Bunlari vende okudum. Ama sorduğum kişi hoca gibi biri. Kafama sey takıldı bide pazartesi dışında okunmuyo mu?
Pazartesi günü dışında okunmasaydı 1 hafta ya da 21 gün demezlerdi sanırım. Yani sadece Pazartesi günleri okunuyorsa 1 hafta okumuş olmak için 7 hafta beklemek lazım. Hiçbir yerde böyle bir şey görmedim :))

Zikirde Allah'ın rızasını gözetmek lazım. Hakkın rızası olmazsa hoş şeyler olmaz doğrudur. Bunu bir uyarı gibi kabul etmeli.
Kızlar kalbinizi vererek çekebiliyor musunuz ya ben elime tesbihi alır almaz tonla vesvese geliyor aklıma keşke kalben zikredebilsem

Gününü veya sayısını bilmiyorum ama annemle bazı iletişim problemlerimiz vardı. Daha doğrusu evlenecek olmamı kabullenemiyordu. Birinden annene karşı isyankar konuşmamak ve annenin kalbini ısıtmak için bol bol "Ya Vedud" çek diye tavsiye almıştım. Akşamları sessiz sakin otururken bile içimden "Ya Vedud, Ya Vedud" diye tekrar ederdim alışkanlık gibi olmuştu.

Etkisi oldu mu peki

Etkisi oldu mu peki
Neyin etkisi oldu tam olarak bilemiyorum ama hamdolsun şuan annem mutlu, biz mutlu 1 yılı geçkin süredir evliyim.
Ama annem bunun yanında psikojik destek de aldı. Çünkü normal düşünceler içinde değildi karşı çıkarken. O dönem anneler hisseder, annen karşı çıkıyorsa hayrını görmezsin evliliğinin diyenler çoktu ama annemin durumu başkaydı. Babamı erken kaybettik ben tek çocuğum benim evden gitme ihtimalim onun için yapayalnız kalmak terkedilmek gibi bir şeydi. Annem zaten panik atak hastası, psikolojik destek aldı, ben dualarımı eksik etmedim şuan gayet iyiyiz şükürler olsun.

Ayy başınız sağ olsun neyse ki kötü günleriniz geride kalmış buna şükürr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…