Ya Şekûr duası

N Nana sana okuyamadım canım hakkını helal ett
Bol bol dua edicem sana
Bugün beni affedin okuyamiyacagim baş dönmesi sorunu yaşıyorum bide midem bulanıyor regliyim üstüne bide hiç halim yok kusura bakmayın lütfen 😣

Bol bol dua edicem sana
Bugün beni affedin okuyamiyacagim baş dönmesi sorunu yaşıyorum bide midem bulanıyor regliyim üstüne bide hiç halim yok kusura bakmayın lütfen 😣
Helal olsun canım benim, güzel kalbin yeter ❤
Canım sana da az kaldı, duan aynı ise ya hamid deki duanı bulayım mi sıran geldiğinde, yada şimdi duanı mesaj at sonra paylaşayım ben :KK68:

Bol bol dua edicem sana
Geçmiş olsun canım dikkat et 😔😔🙏🏻🙏🏻🙏🏻

📢📢📢 kızlar bir açıklama yapayım:
Esmalar herkeste açılımlar yapar mutlaka ama herkesin kendi yapısına göre. Mesela birinizi ya musavvir duasına kavuşturur, diğerinizi ya Vâsi.
Amaaa daha önemli nokta o esmanın frekansına girebilmekte. Bu da çok zikrederek olur senin 10.000 okuyarak ulaştığın mertebeye belki ben 50.000 okuyarak ulaşacağım🤷🏻‍♀️
Ağır gelince bırakabilin, frekansına girebilen de girsin diye böyle açık uçlu yaptım. Herkes kendi duasını inşa ediyor bir yerde de😉😍

X