Ya Şekûr duası

1.000 aldım kalan 0
Allah kabul etsin inşallah canım tez zamanda şükrünü birlikte yapalım inşallah ❤❤❤
Herkesten Allah razı olsun benim hakkım helal olsun sizler de hakkınızı helal edin ❤❤❤❤

@newplanet çok güzel niyetlere yol oldun, rabbim ne muradın varsa versin sayende çok güzel insanlar tanıdım ❤

Çok güzel bir dua grubuydu, bitiyor ya kendimi boşlukta hissetmeye başladım 🙄
Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa onu sizlere bahşetsin inşAllah, Başta ablam ve sizler olmak üzere tüm çocuk isteyenlere rabbim tez zamanda sağlıklı salih/saliha evlatlar nasip eder inşAllah, Amin 🤲

Hakkım varsa sizlere helal olsun sizde helal edin ❤

kunfeyekun__ kunfeyekun__

N Narinkimse

N Nana

memurhanim memurhanim

HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel

2019 mutluluk 2019 mutluluk

Kara_gozlum Kara_gozlum

Pembe Lotus Pembe Lotus

Sur-es Sur-es

@newplanet

MoonfacedMom MoonfacedMom

Jawlensky Jawlensky

eczhnm eczhnm

H Hanimhanmck

telasememuresi telasememuresi

Luluuu94 Luluuu94

K Kubkubra

_Citlembik_ _Citlembik_

rubil rubil

C cansu_tr

N nerimanim

Oriana Oriana

adessa01 adessa01

Gulcan2904 Gulcan2904

@newplanet çok güzel niyetlere yol oldun, rabbim ne muradın varsa versin sayende çok güzel insanlar tanıdım ❤

Rabbim gönlünüzden ne geçiyorsa onu sizlere bahşetsin inşAllah, Başta ablam ve sizler olmak üzere tüm çocuk isteyenlere rabbim tez zamanda sağlıklı salih/saliha evlatlar nasip eder inşAllah, Amin 🤲

N Narinkimse

N Nana

memurhanim memurhanim

Kara_gozlum Kara_gozlum

Pembe Lotus Pembe Lotus

Sur-es Sur-es

@newplanet

Jawlensky Jawlensky

eczhnm eczhnm

H Hanimhanmck

Luluuu94 Luluuu94

K Kubkubra

_Citlembik_ _Citlembik_

rubil rubil

C cansu_tr

N nerimanim

Oriana Oriana

adessa01 adessa01

Gulcan2904 Gulcan2904
:KK19: daha FETTAH var buradayız❤ fazladan okunanlar harıç 720.000 defa ya Şekûr demişiz 💞💞💞💞💞inşallah kabule layık görülür❤❤❤🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

N Narinkimse

N Nana

memurhanim memurhanim

Kara_gozlum Kara_gozlum

Pembe Lotus Pembe Lotus

Sur-es Sur-es

@newplanet

Jawlensky Jawlensky

eczhnm eczhnm

H Hanimhanmck

Luluuu94 Luluuu94

K Kubkubra

_Citlembik_ _Citlembik_

rubil rubil

C cansu_tr

N nerimanim

Oriana Oriana

adessa01 adessa01

Gulcan2904 Gulcan2904
Helal hoş olsun @newplanet rabbim senden razi olsun sen vesile ettin bizleri boyle dua topiginde bulusturmaya cok güzel arkadaslarim oldu rabbim hepinizden razi olsun
Helal hoş olsun bitanem @newplanet canim rabbim senden razi olsun sen vesile ettin bizlere cok güzel arkadaslarim oldu rabbim dualarimizi kabul etsin benimnde kimde hakkim varsa helal hos olsun kimin bende hakki varsa hakkini helal etsin rabbim hepinizden razi olsun inşallah

Helal hoş olsun @newplanet rabbim senden razi olsun sen vesile ettin bizleri boyle dua topiginde bulusturmaya cok güzel arkadaslarim oldu rabbim hepinizden razi olsun
Helal hoş olsun bitanem @newplanet canim rabbim senden razi olsun sen vesile ettin bizlere cok güzel arkadaslarim oldu rabbim dualarimizi kabul etsin benimnde kimde hakkim varsa helal hos olsun kimin bende hakki varsa hakkini helal etsin rabbim hepinizden razi olsun inşallah
:KK19: :KK19: :KK19: :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

X