Ya Şekûr duası

Ya gec yatinca anca uyandim kimseyi kacirmak istemiyorum az cok herkese birsey okumak istiyorum hemen paylasiyorum

Adim seda
Bismillahirahmanirahim. Allahim hayirlisi ile tez vakitte hamile kalip saglicakla sorunsuz gebelik geçirip vaktinde saglikli sıhhatli hayirli bir sekilde evladimizi kucagimiza almayi bana anne olmayi esime baba olmayi nasip et. Bir daha evlat acisi yasatma Oglan olsun kiz olsun eli yüzu duz olsun organlari tam olsun akli yerinde olsun hayirli evlat olsun Amin .
Eşime saglik sihat ver yarabbim sorunlari çözülsün sagligina kavuşsun amin.
Rahmetli babami affeyle cennetine al ya rabbi annemi tum kotuluklerden koru saglikli uzun omurler ver. Kardesime ve esine hayirli is kapilari aç amin amin amin.
El açıp duama ortak olan tüm kardeslerime gönüllerinden gecenleri nasipeyle bana bir veriyorsan onlara bin ver ya rabbim amin.
Allahim rahmet peygamberi olan nebiyy-i ekremin muhammed (s.a.v) hurmetine senden istiyor ve sana yöneliyorum Ey muhammed! Şu ihtiyacimin karsilanmasi için seni vesile edinerek rabbime yöneliyorum Allahim Onu benim için şefaatçi kıl. Amin.

Allah razı olsun hepinizden ya iyiki varsınız rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…