Ya Şekûr duası

hepinizden Allah razı olsun kızlar birkaç saat giremedim benim için okumuşsunuz maşallah hızınıza :KK36: :KK200:

benim duam ; Yerleri ve gökleri yaratan Rabbim, senin her şeye gücün yeter sen diledikten istedikten sonra her şey ama her şey olur. Ya hayyu ya kayyum, ya zel celali vel ikram kapına geldim Allah'ım, senden diliyor ve dileniyorum, hakkımızda hayırlısıysa doğru zamanda, sağlıklı ve hayırlı evlatlarla sağ salim doğum yaparak anne olabilmemizi, eşlerimizi baba yapabilmemizi, evlerimizin evlatlarımızla şenlenebilmesini ve evlatlarımızın ana baba sözü dinleyen, vatanına milletine hayırlı ve senden korkanlardan olmasını, Peygamber efendimiz HZ: MUHAMMED MUSTAFA (S:A:V) hürmetine ben rukiye kuluna ve isteyen herkese nasip etmeni, ailemin ve tanımadan senin rızan için dua eden din kardeşlerimin her türlü sıkıntılarından kurtulup dualarının kabulünü, günahlarımızın affını, sağlığımızın, şansımızın, evimizdeki bereketin bolluğun ve huzurumuzun artmasını bu salgından bir an önce kurtulmayı senden diliyor ve dileniyorum İnşallah nasip edersin Ya Rabbim AMİİİİİİİİNNNNNN :dua: :KK200:

X