Ya Şekûr duası

500 daha aldım kalan 1500
800 aldım kalan 700
Kızlar saatlerdir inceleyip hesap yapıyorum belim koptu gözlerim acıyor artık 10 kişi gerçekten çok az okumuşzaten 3-4 kişiyi çıkartmak zorunda kaldıkyani yüksek sayılar; okuyamayacak olan girmez kimseyi kırmak istemiyorum ama kimi 30.000 okumuş kimi 1.000 ya hem kontrol ediyorum hem hesap hem kardeşimin yerine hem kendi yerime okuyorum el insaf

Evet canım malesef öyle oluyor bende farkediyorum ya hamid esmasindada oldu aynisi

5 aylık ikizlerim ve 4 yaşında bir çocuğum var. Bunu baştan söylemiştim girmeden okuruz dedik basladik. Elimden gelenin en iyisini yapıyorum en az 1500 alınsın yazdınız hala 1000 alanlar vardı ben 2 kez 1500 aldım sonra baktım hemen bitiveriyor 1000 aldım. dün gece paylaşılmış öğlen olmadan bitmiş ona yetisememisim mesela
Herkesten özür diliyorum arkadaşlar 1000 okuduğum için. bundan sonra 1500 okurum günde 3 kişi falan okunuyor 4500 eder . Ben müsait olsam 1000 fazla okurdum

Canım sen yazıyorsun zaten yazmayalar var bir gün hiç ugramayanlar
Maşallah sana 3cocukla ıyi yetistiriyorsun bende bugün çoğu arkadasima 1000aldım müsait oldugumda daha fazlasını aldım
Boyle böyle idare edeceğiz ❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…