Ya Şekûr duası

@newplanet ismim Kübra duam;
Allah'ım sen bizim evlat hasretimizi dindir tez vakitte sağlıklı sıhhatli Salih/Saliha güzel huylu güzel ahlaklı evlatlar nasip et. Evlat hasreti çeken kimsenin kucağını boş birakma ya rabbi.
Allah'ım içinde bulunduğumuz zor günleri tez vakitte hayırlısı ile atlatabilmeyi sen bizlere nasip et. Allah'ım beni eşimi annemi babamı kardeşimi ve tüm sevdiklerimi her türlü kaza bela kötülükten koru.
Şuanda Duama amin diyen kardeşlerimin de dualarını kabul eyle yüzlerini güldür Allah'ım AMİN

_Citlembik_ duası için kalan 3.000
Dua sırası
K Kubkubra ismim Kübra duam;
Allah'ım sen bizim evlat hasretimizi dindir tez vakitte sağlıklı sıhhatli Salih/Saliha güzel huylu güzel ahlaklı evlatlar nasip et. Evlat hasreti çeken kimsenin kucağını boş birakma ya rabbi.
Allah'ım içinde bulunduğumuz zor günleri tez vakitte hayırlısı ile atlatabilmeyi sen bizlere nasip et. Allah'ım beni eşimi annemi babamı kardeşimi ve tüm sevdiklerimi her türlü kaza bela kötülükten koru.
Şuanda Duama amin diyen kardeşlerimin de dualarını kabul eyle yüzlerini güldür Allah'ım AMİN
aminn.

kunfeyekun__

N Narinkimse

N Nana

memurhanim

HayatSevinceGuzel

2019 mutluluk

Kara_gozlum

Beyazkugu87

Sur-es

newplanet

MoonfacedMom

_Gulnihal_

eczhnm

@ H Hanimhanmck k

telasememuresi

_Citlembik_

Luluuu94

K Kubkubra

MoonfacedMom (ark)

rukiyets

cansu_tr

telasememuresi annesi❤

N nerimanim

Oriana

adessa01

newplanet (ark)

Gulcan2904

Kübra için Kalan 25.000

2000 aldım kalan 23000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…