Ya Şekûr duası

kunfeyekun__ kunfeyekun__

N Narinkimse

N Nana

[ memurhanim memurhanim

HayatSevinceGuzel

2019 mutluluk 2019 mutluluk

Kara_gozlum

Pembe Lotus Pembe Lotus

Sur-es Sur-es

newplanet t

MoonfacedMom

@_Gulnihal_

eczhnm

H Hanimhanmck

🌺@telasememuresi

_Citlembik_ _Citlembik_

Luluuu94 Luluuu94

K Kubkubra

MoonfacedMom (ark)

[rukiyets

C cansu_tr

@Duygurdvn

telasememuresi telasememuresi annesi❤

N nerimanim

[ Oriana Oriana

adessa01 adessa01

newplanet (ark)

Gulcan2904

Luluuu94 Luluuu94
İsmim Oya ( aslında Ogulhally 🙂 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

Canım sen bana her okunan kişiye 1000 yaz ve etiketle akşam okucam benn kime okunduğuyla söylersen ben akşam okucam
Şimdi pazardir markettir çok yoğunum kusura bakmayın lütfen
@newplanet

Canım sen bana her okunan kişiye 1000 yaz ve etiketle akşam okucam benn kime okunduğuyla söylersen ben akşam okucam
Şimdi pazardir markettir çok yoğunum kusura bakmayın lütfen
@newplanet
Canım cuma akşamına kadar toplam 13.000 tane oku. Bitiyor liste ❤

Duam: Rabbim şule kulun ve eşi evlat hasretiyle yanıp tutuşuyor. Şu mübarekler günler hürmetine sağlıklı hayırlı ömürlü evlatlar güzel yüzlü güzel huylu evlatlar nasip eyle. Yuvamızdan gülücük sesleri yükselsin. Dualarımızı kabul eyle. Burada dua eden tüm arkadaşlarımın ne arzusu dileği varsa kabul olsun. Benim gibi evlat hasretiyle tutuşan yuvaları şenlendir. Aminn aminn aminn. 🤲

X