Ya Şekûr duası

Kara_gozlum Kara_gozlum
Adum rumeysa niyetim oncelikle su virüs illetinden kurtulmamiz sonrasinda saglikli huzurlu mutlu gunlere geri dönmemiz sonra esimle mutlulugumuzun daim.olmasi hayirli saglikli evlatlar nasip etsin rabbim

@dilhun80

@Narinkimse

N Nana

@memurhanim

HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel

@2019 mutluluk

🌷 Kara_gozlum Kara_gozlum

Pembe Lotus Pembe Lotus

@Sur-es

@newplanet

@MoonfacedMom

Jawlensky Jawlensky

@eczhnm

H Hanimhanmck

@telasememuresi

@_Citlembik_

Luluuu94 Luluuu94

@Kubkubra

@MoonfacedMom (ark)

@rukiyets

@cansu_tr

@Duygurdvn

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

@telasememuresi annesi❤

@nerimanim

@pariko

@Kazandibi

@adessa01

@newplanet (ark)

@Gulcan2904

@library_

Kalan 29.000
3000 aldim kalan 26.000

Pembe Lotus Pembe Lotus canım etiketlerimi görmüyor musuno_O
Duanı paylaşır mısın yoksa sıra sana geldiğinde duan olmadan başlatacağız o_O
Beyazkugu giremezse: Rabbim Kuddüs sıfatının kuvvetiyle bilinçaltımda anksiyetemi tetikleyen bütün olumsuz düşüncelerimi temizle ve Bedî isminin hürmetine bana ve evlat hasretiyle yanan bütün kullarına sağlıklı mutlu birer evlat nasibet. Vatanımı şu virüs illetinden koru, yoksullara hayırlı rızık kapıları aç, Sen Kadir'sin, Rezzak'sın,Rahim'sin, Kaviyy'sin Senin her şeye gücün yeter, ellerimizi boş çevirme kapından🙏🏻🙏🏻🙏🏻amin
Yazarsın canım💜💜💜💜

Pembe Lotus Pembe Lotus canım etiketlerimi görmüyor musuno_O
Duanı paylaşır mısın yoksa sıra sana geldiğinde duan olmadan başlatacağız o_O
Şimdi paylasacaktim karisiklik olmasin diye bekledim canin😊
Adım ilknur 🤲
Rabbim kizima esime bana sağlık sıhhat ver🤲 virüs illetinden bütün insanları kurtar 🤲tez vakitte etkili bi ilaci bulunsun🤲Allah'ım ben senin kulunum senin kapina geldimi ellerimi açtım dualarimi kabul et🤲dua kardesleriminde dualarını kabul et Allah'ım Âmin 🤲🤲🤲

Beyazkugu giremezse: Rabbim Kuddüs sıfatının kuvvetiyle bilinçaltımda anksiyetemi tetikleyen bütün olumsuz düşüncelerimi temizle ve Bedî isminin hürmetine bana ve evlat hasretiyle yanan bütün kullarına sağlıklı mutlu birer evlat nasibet. Vatanımı şu virüs illetinden koru, yoksullara hayırlı rızık kapıları aç, Sen Kadir'sin, Rezzak'sın,Rahim'sin, Kaviyy'sin Senin her şeye gücün yeter, ellerimizi boş çevirme kapından🙏🏻🙏🏻🙏🏻amin
Yazarsın canım💜💜💜💜
Yaaa canım benim gözlerim doldu 😔Allah senden ve arkadaslarimdan razı olsun N Nana benimkiyle newplanet karışımı olsun duam 🤲

X