ya ölürsem...

sel

🦁🧚‍♀️
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2008
9.980
1.381
Olursem sasirma
Olebilirim
Olursem aglama
Yine gelirim
Olursem seslenme
Uyuyacagim
Olursem uzulme
Yasayacagim
Olursem bekleme
Geri donemem
Olursem olme
Sensiz edemem

herşeyi sen tattırdın bana. bugün çok başka, duygularım dolu dolu. bunu neden yazdığımı bilemeyecek kadar doluyum.

senin olduğumu biliyorum, her zerrem aşk ve senle dolu. seninle aynı evi paylaşmanın heyecnı kalbimi zorluyor, ölebilirim diye korkuyorum. seni bırakıp giderimde, boynun bükük kalır diye korkuyorum. aşk o kadar başka bişey ki insan bencil olamıyor aşık olunca. en çok sevdiğini düşünüyor insan, ona olsun bütün güzellikler diye dua ediyorsun. ben sensizliğin nasıl bişey olduğunu öğrenmek tatmak istemiyorum, ama senide bensiz bırakmak istemiyorum. yokluğumda nasıl olursun diye düşünüyorum.belkide beklediğim kadar yada umduğum kadar zor olmaz senin için alışmak, ama olsun yinede bensiz kalma diye dua ediyorum.
ölüm o kadar soğuk ki bugün ürperiyorum, bensiz uyuduğunu düşünmek, bensiz nefes aldığını mutsuz olduğunu düşünmek istemiyorum. neden biliyo musun belki de diyorsundur nasıl bu kadar kendine güveniyorsunda sensiz bu kadar mutsuz olacağımı tahmin ediyorsun diye düşünüyorsun. ben seni kendim gibi biliyorum, her şeyimşz aynıymış gibi geliyo aynı şeyleri hissedip aynı şeyleri seviyormuşuz gibi benim için. ve beni benim seni sevdiğin kadar sevdiğini düşünüyorum. ben sensizliği düşündüğüm zaman kalbim duracakmış gibi geliyo üzüntüden, korkuyorum sensiz kalmaktan ama dedim ya aşk insanınbencil olmasını engelliyo ben senin yokluğunda hissettiğim acıyla senin bensiz kaldığında acının aynı olduğunu düşünüyorum ve ben bu acıya katlanamayacağımı, dayanamayacağımı düşündüğüm için senin bu acıyı çekmeni istemiyorum. bu yüzden sana bu acıyı yaşatmamak için hep ölmemek için dua ediyorum...

bensiz kalma ÖMRÜM...

seni çok seviyorum

az önce mail olarak yolladım bunu ÖMRÜM'e neden bilmiyorum. ama korkuyorum hepsi biranlık yazılan şeyler, onu çok seviyorum :):asigim:
http://www.kliplerimiz.com/ayna/kadinim-2-klip-izle.html

güzel bır paylaşımdı elıne saglık...
insanın sevdiği birisinin ölmesi çok kötü ..
allah kımseye vermesın..
ama buda hayatın bir gerçeği

emeğine sağlık arkadaşım..çok duyguluydu..nerdeyse ağlıyacaktım yahuuu...teşekkürler....

selcim çok güseldi.yazdıkların çok etkileyici gerçekten içnden gelerek hisli yazılmış bişi.Allah sizide bütün sevenleride ayırmasın.

X