Ya Mukaddim hatmi

Kuzum ya vasiler ya mukaddimler tesir etti bir haftalık hamileyim duanın gücüne inanın kızlar yürekten inanın
Kız 1 haftalık hamileliği nasıl öğrendin:) Rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah. Bize de dua et inşallah benim gibi anne olmayı isteyen herkese Rabbim bu duyguyu nasip eder

Karagözlüm ve melodiminesi niyetine 1880 ya mukaddim okudum Rabbim kabul etsin.

Kandilimiz mübarek olsun arkadaşlar. Rabbimiz dualarımızı kabul etsin inşaallah

Okudum Allah kabul etsin hayirli kandiller herkese. Yarin tup bebek sonucumu ogrenecegim dualarinizda yer verirseniz sevinirim
Rabbimiz güzel sonuç almanızı nasip etsin inşaallah nur topu gibi sağlıklı ahlaklı evlatlarınız olur
Bende okudum kızlar Allah kabul etsin hepimizin kandili mübarek olsun bu arada Allahimm hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin size de inşaallah en kısa zamanda

ayyyy çok heyecanlı❤❤Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤tebrik ederim canım benim
Teşekkür ederim cancağızım dualarımı kabul etti rabbim çok şükür ❤
Kız 1 haftalık hamileliği nasıl öğrendin:) Rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah. Bize de dua et inşallah benim gibi anne olmayı isteyen herkese Rabbim bu duyguyu nasip eder
amin rabbim isteyen tüm kullarına hayırlısıyla nasip eder hamileliği analık duygusunu inşallah ben inanıyorum olacak sizde inanın benim yarın adet olmam gerekiyor pazardan beri çok belirtim vardı evde test yaptım pozitif çıktı merkla kana gittim kanda da bir haftalık çıktı ama son adet tarihine göre 3 haftalık oluyo

Ne zaman öğrendin? Ay çok şükür yaa.
Dün akşam öğrendi kuzum ❤ Rabbim hayırlısıyla sana da nasip edecek inanıyorum buna sen de bize haber vereceksin ❤
Okudum Allah kabul etsin hayirli kandiller herkese. Yarin tup bebek sonucumu ogrenecegim dualarinizda yer vıerirseniz sevinirim
İnşallah hayırlısıyla hamileyim haberini verirsinzi sizde bugün ❤

Kuzum ya vasiler ya mukaddimler tesir etti bir haftalık hamileyim duanın gücüne inanın kızlar yürekten inanın

Tebrik ederim Rabbim sağlıkla hayırlısıyla kucağınıza almayı da nasip etsin insAllah Darısı bizlere inşallah, dualarında bizlere de yer verir misin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…