Ya Lâtif

Hannaz Hannaz 'ın duası: Rabbim sen durumumuzu biliyorsun , çaresizlerin çaresisin . En kısa zamanda çocuklarımla birlikte hayırlısıyla huzurlu mutlu yaşamayı nasib et Amin .
clbsirma clbsirma 2.080 (okundu)
Hannaz Hannaz 2.081 (okudu)
Selenofil Selenofil 2.080 (okudu)
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz kardeşi 2.080 (okudu)
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 2.080 (okudu)
Cuel Cuel 2.080 (okudu)
E Evvab 2.080 (okudu)
Clbsirma müsait olamadı sanırım yerine ben okudum:)
Duanı tamamladık Hannaz Hannaz rabbim insallah şükrünü beraber yapmayı da nasip eder:)
Selenofil Selenofil Canım duanı paylaşır mısın tatlım başlayalım okumana :)

Hannaz Hannaz 'ın duası: Rabbim sen durumumuzu biliyorsun , çaresizlerin çaresisin . En kısa zamanda çocuklarımla birlikte hayırlısıyla huzurlu mutlu yaşamayı nasib et Amin .
clbsirma clbsirma 2.080 (okundu)
Hannaz Hannaz 2.081 (okudu)
Selenofil Selenofil 2.080 (okudu)
Cuel Cuel 2.080 (okudu)
E Evvab 2.080 (okudu)
Clbsirma müsait olamadı sanırım yerine ben okudum:)
Duanı tamamladık Hannaz Hannaz rabbim insallah şükrünü beraber yapmayı da nasip eder:)
Selenofil Selenofil Canım duanı paylaşır mısın tatlım başlayalım okumana :)
allah razı olsun canım

sağol varol canım ben iyiyim kayinpederim kalp ameliyatı oldu hastanede bekledim aksama kadar canm orda mescidte okudum
:KK19:ne demek canım burada gönül birliği yaptık, elbette birbirimize destek olacağız :KK52:Allah şifa versin

Selenofil Selenofil 'ın duası: rabbim sen herşeyin en iyisini bilirsin ben aciz bir kulum sen bana her konuda hakkimda hayırlı olacak iki dünyam hakkindada mutlu olacagim ve edeceğim hayırlı bir eş nasip eyle ettiğim hayirli duaların şükrünü yaşamayı yolumuzu aydınlık etmeyi nasip eyle bilinçsiz ettiğim dualarin affını dileyip hayırlısını senden istiyorum sen bu dua topiginde ettigimiz tüm hayırlı dualari kabul eyle:KK200:
clbsirma clbsirma 2.080
Hannaz Hannaz 2.080
Selenofil Selenofil 2.081
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz kardeşi 2.080
Var bir dilegimiz Var bir dilegimiz 2.080
Cuel Cuel 2.080
E Evvab 2.080

Selenofil Selenofil 'ın duası: rabbim sen herşeyin en iyisini bilirsin ben aciz bir kulum sen bana her konuda hakkimda hayırlı olacak iki dünyam hakkindada mutlu olacagim ve edeceğim hayırlı bir eş nasip eyle ettiğim hayirli duaların şükrünü yaşamayı yolumuzu aydınlık etmeyi nasip eyle bilinçsiz ettiğim dualarin affını dileyip hayırlısını senden istiyorum sen bu dua topiginde ettigimiz tüm hayırlı dualari kabul eyle:KK200:
clbsirma clbsirma 2.080
Hannaz Hannaz 2.080
Selenofil Selenofil 2.081
Cuel Cuel 2.080
E Evvab 2.080

X