Ya Lâtif

okudum canım

clbsirma 'nın duası : Rabbim sen kardeşim oguz kuluna hidayet eyle af ve afiyet ver hayırlı bol helal kazançlı bir iş nasip eyle hayırlı bir eş ve yuva nasip eyle amin.
okuyan arkadaşlarımdan allah razı olsun kardesimin mutluluğu en çok istediğim.
Bu arada başlamadan önce 100 estağfurullah sonra da en az 1(isteyen 100) salavat çekerseniz duanın kabulü için etkili olur. Ya Cami esmasi da duanın kabulünü hızlandırır:) isteyen ya cami ya latif diye de çekebilir bu sizlere kalmış:) sorumlu olduğumuz kısım 2.377 ya lâtif'tir. Allah oldu şükrünü de birlikte yapmayı nasip etsin inşallah
clbsirma 2.381
Hannaz 2.377
Selenofil 2.377 (okudu)
Var bir dilegimiz kardeşi 2.377 (okudu)
Var bir dilegimiz 2.377 (okudu)
Cuel 2.377
E Evvab 2.377 (okudu)
Kumbara:1.000

Cnm hemen bitiriyorum bende az kaldı

clbsirma 'nın duası : Rabbim sen kardeşim oguz kuluna hidayet eyle af ve afiyet ver hayırlı bol helal kazançlı bir iş nasip eyle hayırlı bir eş ve yuva nasip eyle amin.
okuyan arkadaşlarımdan allah razı olsun kardesimin mutluluğu en çok istediğim.
Bu arada başlamadan önce 100 estağfurullah sonra da en az 1(isteyen 100) salavat çekerseniz duanın kabulü için etkili olur. Ya Cami esmasi da duanın kabulünü hızlandırır:) isteyen ya cami ya latif diye de çekebilir bu sizlere kalmış:) sorumlu olduğumuz kısım 2.377 ya lâtif'tir. Allah oldu şükrünü de birlikte yapmayı nasip etsin inşallah
clbsirma 2.381
Hannaz 2.377
Selenofil 2.377 (okudu)
Var bir dilegimiz kardeşi 2.377 (okudu)
Var bir dilegimiz 2.377 (okudu)
Cuel 2.377 (okudu)
E Evvab 2.377 (okudu)
Kumbara:1.000

Ben de okudum Allah kabul etsin inşAllah ..

Sanırım bana okuyoruz .
Benim duam : Rabbim sen durumumuzu biliyorsun , çaresizlerin çaresisin . En kısa zamanda çocuklarımla birlikte hayırlısıyla huzurlu mutlu yaşamayı nasib et Amin .
Aminn
Diğer arkadaş kendisi okudumu bittimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…