Ya Latif (dua icin)

Namaz kıldım canınm.Niyetim hayırlısıyla evlat sahibi olmak. Allah hepimizin gönlüne göre versin

KIZLAR NE OKUYORSUNUZ BENDE KATILMAK ISTERIM EGER HERKES KABUL EDERSE

1. @@redvelvetcake............
2. @@nisa1234.........100 @@Ah minel...................
4. @@suleeeem...................
5. @@damla_22........100
6. @@TURKUAZ00..............

Okunan:200
Kalan: 4444

Damla arkadasımız ıcın okuyoruz:nazar:

Telefondan ekleyip yapistirmaya calistim ama yapamadim tam.kalani hesaplamasi eksin kaldi.

C
KIZLAR NE OKUYORSUNUZ BENDE KATILMAK ISTERIM EGER HERKES KABUL EDERSE
canim bunu bitirince 41 yasin okuyalim hepimize bir kere diye konusmustuk arkadaslarla.2 kisi kaldi dua okunacak.biz birini bitirince digerine geciyoruz.istersen sen ona katil olurmu. Kimse cevap vermemis diye yazdim. Istersen sende namaz kil basla salat-i tefriciye okumaya.ben senin icinde okurum hergun okuyabildigim kadariyla.

Canim .
100 ekle canim bana
Allah hayirlisiyla sana saglikli hayirli bir evlat versin insallah.hem bu dunyada hem obur dunyada yuzun gulsun insallah her daim. Bende bekarim ama her bebek gordugumde her bebegini seven anne gordugumde icim gidiyor. Allah isteyen herkese o guzel duyguyu hayirlisiyla yasatsin insallah.

C

canim bunu bitirince 41 yasin okuyalim hepimize bir kere diye konusmustuk arkadaslarla.2 kisi kaldi dua okunacak.biz birini bitirince digerine geciyoruz.istersen sen ona katil olurmu. Kimse cevap vermemis diye yazdim. Istersen sende namaz kil basla salat-i tefriciye okumaya.ben senin icinde okurum hergun okuyabildigim kadariyla.
TMM CNM 41 YASINE KATILIRIM.(( 3 GUNE KADAR TEMIZLENIRIM ZATEN ANCA YETISIRIM)).
LISTEYE BENIDE EKLERSENIZ SEVINIRIM

Katılabilirsin tabi, okunan kişi daha fazla kişiden dua almış oluyo farklı nefeslerden dua almış oluyo, diğer arkadaşlar ne der bilmiyorum
sagol cnm tskrlr ama herkes ok derse gelirim takipteyim.birde hastayken okuyormusunuz????tefriciye

ledim canim

1. @@redvelvetcake.........
2. @@nisa1234..................
3. @@Ah minel.................
4. @@suleeeem.................
5. @@00Turkuaz...........
6. @@damla_22...............100
Okunan 100
kalan 4344

Canim .

Allah hayirlisiyla sana saglikli hayirli bir evlat versin insallah.hem bu dunyada hem obur dunyada yuzun gulsun insallah her daim. Bende bekarim ama her bebek gordugumde her bebegini seven anne gordugumde icim gidiyor. Allah isteyen herkese o guzel duyguyu hayirlisiyla yasatsin insallah.
Amiiin canim cok guzel seyler yazmissin .insallah sen de mutlu bi yuva kurarsin ve hayirli evlatlara sahip olursun

1.@@redvelvetcake.........
2. @@nisa1234..................
3. @@Ah minel ♥200♥
4. @@suleeeem.................
5. @@00Turkuaz...........
6. @@damla_22...............100
Okunan 200
kalan 4144

X