Ya Latif (dua icin)

arkadaslar ben bitiremedim. Cuma bitmis olur insallah. Allah razi olsun hepinizden. Iki arkadas okumamisti, onlarin yerine bastan beri okuyan varmi? Hatirladigim kadariyla Beriremde gec basladi.

arkadaslar ben bitiremedim. Cuma bitmis olur insallah. Allah razi olsun hepinizden. Iki arkadas okumamisti, onlarin yerine bastan beri okuyan varmi? Hatirladigim kadariyla Beriremde gec basladi.

Okudu canım ıkı ya da uc gun eksıgımız vardı berırem onları da tamamladı :) tamam canım sen ne zaman bırırırsen duanı edersın.. Allah kabul etsın

Valla bilmiyorum ki siz bilirsiniz kızlar.. simdi haksızlık olmasın hepimizin ihtiyacı var :KK43::KK43:

Kızlar o bahsettiginiz listeyi ben bulamadım :KK43: istersenız kura çekelim diyecegim de fark etmez ısteyen bırılerı varsa hayatında ıslerı kötü giden varsa ona okuyalım

nisa1234 : 889
Ah Minel: 889
redvelvetcake: 889
suleeeeem : 889
00Turkuaz: 888

listeyi yaptim, kim icin okuyacagimiza siz karar verin arkadaslar.( listeyi yaparken konu acandan sirayla katilmak isteyenlere gore yaptim, baska bir onceligi yok yanlis anlasilmasin)redvelvetcake icin okuduk oyuzden onun ismini renkli yazdim. Siz degistirebilirsiniz isterseniz
redvelvetcake redvelvetcake liste böyleydi ilk hali canım minele mi okuyacağız

Ben olabilir kızlar ama siz bilirsiniz sorun değil kim isterse...

Tamamdır o zaman kızlar sıradakı duamız A Ah minel icin okunacak. Hangı gun başlayalım lıste paylasımını nasıl yapalım yıne bır oncekı gıbı mı olsun? Yalnız kızlar Rıca etsem Pazartesi başlasak herkese uyar mı? Bıraz hastayım da ben pek girecek halım de yok :KK43: en azından yarın falan gırıp lısteyıduzenlerım

X