Ya Latif (dua icin)

nisa1234

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2014
1.591
1.250
34
Merhaba arkadaslar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var :KK43: Uzun zamandir okadar mutsuzumki, nisanlimdan ayrildim, evlenmek istiyorum 3 sendir kimse cikmiyor karsima Hayatim altust oldu, cok aci cekiyorum. Dua etmek istiyorum bu durum duzelsin karsima hayirli biri ciksin evleneyim diye, 16641 ya latif ismi celilinin okunmasını başlatmak istiyorum . Bana yardimci olurmusunuz ?

okumadan önce nisanin gönlünden geçen dilek için denilebilir

kaç tane Ya Latif alirsaniz onu buraya yazip, birde kalani yazabilirmisiniz

16641 ya latif
Nisa 4641
--------------------------------
kalan 12000

Canım bende 500 tane okudum. Rabbim hakkında hayırlı olanı nasip etsin inşallah.
Kalan: 5500

Ben yanlislikla bir derdim var bolumune yazmistim orda farkli farkli yorumlar yapmislar. Bunlardan biri kendin okusana, kendim okudum tek basimada ama farkli agizlardan dua almakta iyidir diye dusundum. Baska biri bu kadar sayi okuyacaksam duam kabul olur diye dusunme filan demis. Ben bunu internette arastirdim ve buldum, duasinin kotusu olmazki, Ben hep hayirlisini istiyorum zaten. Benim icin okuyan dua eden arkadaslar hepinizden Allah razi olsun

Sen takma kafani kimseye canim agzi olan konusur.. Elbette farkli agizlardan dua almak cok guzel.. Sayi.konusunda ise artik Allaha kalmis insallah Kabul eder dualarimizi

Sen kendi ağzından da kendine dua edıyorsun zaten, baskalarının da dua etmesinin bir zararı yok aksine faydası var.. Daha makbul... Biz sana dua ederek kendimiz icin de dua etmis oluyoruz aynı zamanda. Daha bugun bir yazı gördum hemen resmini çektim koyacağım buraya da

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    115,2 KB · Görüntüleme: 121
Canim bolumun uzerinde yeni konu ac diyor ordan
ya yeni konu açmak istiyorum, yeni kaydoldum, beceremiyorum bi türlü
Canim bak resimde ustte yeni konu ac yaziyor oraya tiklicaksin eger bu bolume accaksan konunu

Eklentiler

• CYMERA_20141213_162449.jpg
    CYMERA_20141213_162449.jpg
    232,1 KB · Görüntüleme: 112
X