💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Evet ramazandan snra baslatacam
Ya fettah da azalmış olur cok kısı olmayacaz merk etmeyın 🥰
Ramazanda çok dua zikir birde orucun yorgunluğu ,yasaklarda herkes evde olduğundan yavaş kaldım.Ama inşAllah bayramdan sonra hızlanırım..Ben sizin gibi genç değilim 39 yaşındayım. Ama bayramdan sonra kumbaralara da bol bol okuyacağım inşAllah

Ramazanda çok dua zikir birde orucun yorgunluğu ,yasaklarda herkes evde olduğundan yavaş kaldım.Ama inşAllah bayramdan sonra hızlanırım..Ben sizin gibi genç değilim 39 yaşındayım. Ama bayramdan sonra kumbaralara da bol bol okuyacağım inşAllah
Varlığınız yeter ❤️
Sız grupta olun yeter benım ıcın gerçekten sızler olun baska bırsey istemiyorum. Cok hassassınız Allah razı olsun ❤️

Ramazandan sonra hatımi yapacagınız kızlar ıcınız rahat olsun biraz su dua gruplarımız azalsın, regl donemlerımız gecsın cok guzel bır hatım bızı bekliyor.. En az ya fettah kadar fazıletlı ve etkili bır hatim.. Zaten aynı anlama geliyor ❤️❤️❤️ fetih - Fettâh

Ramazandan sonra hatımi yapacagınız kızlar ıcınız rahat olsun biraz su dua gruplarımız azalsın, regl donemlerımız gecsın cok guzel bır hatım bızı bekliyor.. En az ya fettah kadar fazıletlı ve etkili bır hatim.. Zaten aynı anlama geliyor ❤️❤️❤️ fetih - Fettâh
Bu hatime katılmak isterim mümkünse

Bende katılırım canım çok iyi düşünmüşsün özellikle şu son 2 buçuk yıldır olan sorunlarımın çözülmesine vesile olur inşallah dayanacak gücüm kalmadı psikolojik olarak çünki 😔
Hepimi öyleyiz inan ki dualarla rahatlıyoruz işte şükür nasip ediyor Rabbim
Morrmeneksee Morrmeneksee bende katılırım canim

X