💕 YA LATİF CC. ESMA HATİMİ 💕

Bismillahirrahmanirrahim
Allahım sen esirgeyen ve bağışlayansın, bilerek yada bilmeyerek işlediğim bütün günahlarımı affeyle.
Eşimle yaşadığımız sıkıntılardan tez zamanda kurtulmayı nasip et,kurduğumuz yuvayı her türlü kötülüklerden koru bizi feraha eriştir, tez zamanda evimize mutluluk neşe kaynağı getirecek katından hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et ve onları hayırlısı ile yetiştirebilmeyi bize nasip et.
Eşimin işlerinin bereketini artır ve kolaylaştır. Tez zamanda da hayırlı bi ev alabilmeyi bize nasip et. Rabbim hem bu dünyada hem ahirette yüzü gülenlerden eyle bizi, bütün Müslüman kardeşlerime sağlık sıhhat ver dualarımızı hayırlısı ile kabul eyle. AMİN

Amin yaaa ne guzl dua etmisinz

Canım kadir gecesinde Ya Fettah ve Ya Latif esması olmasın ogun çok okuma yapacağız .Hepsi birbirine girmesin lütfen. Benim fikrim.
Morrmeneksee

Canım kadir gecesinde Ya Fettah ve Ya Latif esması olmasın ogun çok okuma yapacağız .Hepsi birbirine girmesin lütfen. Benim fikrim.
Morrmeneksee
Bende takip edemem ztn ımkansız gozukuyor gruplar 65 kısı en az..
Zaten herkesın okumasuı olacak kımsenın yetıstırebılecegını sanmıyorum bende

Canım geçmişi okuyamadım bi yandan okumaya çalıyorum katılırım kaçtane okuyoruz? Morrmeneksee
Bak cnm
1 kişi için
kişi bası 1.188
Dua sahıbi 1.197 düşecek
Günde 2 kısıye okuyacağız

SALAVATI FATİH de var
Kişi başı 7 tane (kısadır)
Dua sahıbi 9 tane

Ya fettahta oldugu gıbı aksam saat 9 a kdr vaktimiz olacak

Tamam canım katılırım Allahın izniyle az kişiyiz galiba demi kısa sürecek gibi baya
Salavatı fatih te günlük 2 kişi mi canım ?
Bide nezaman başlıyoruz?

Tamam canım katılırım Allahın izniyle az kişiyiz galiba demi kısa sürecek gibi baya
Salavatı fatih te günlük 2 kişi mi canım ?
Bide nezaman başlıyoruz?
14 kısıyız ama gunluk 2 kısı okuyacağımız ıcın 7 gun de bıtecek
Yarın aksam bu saatlerdd baslatırım yıne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…