Ya Lâtif 16.641 hatm-i

little bird canım duanı bizimle paylaşır mısın okumayı başlatalım.
Hanımlar kişi başı 1.280 düşüyor. Günlük 3.060 okuyabilirim derseniz, hergün 2 kişinin duasını yapalım. Ne dersiniz ona göre başlatayım okumayı?

Sadece Ya Latif mi diyeceğiz canım

Sadece Ya Latif mi diyeceğiz canım
Duasını paylaşacak arkadaş, sonra duasını okuyup onun niyetine verilen sayı kadar 'ya Lâtif ' çekeceğiz. Tamamlanınca 2 rekat şükür namazı kılabilir duası tamamlanan isterse. iki salavat arası okunan dua da kabule şayan olur, başındada 7 tane estağfurullah çekmek iyidir.

Tamamdır canım

little bird duası:Allah’ım öncelikle bu grupta dua eden tüm arkadaşlarımın ve benim dualarımızı Latif isminin azametince hayırlısıyla kabul et, bizi geri çevirme. Bu sene boyunca yanımda olacak kişiler, çalışma grubum kolayca benim için en hayırlı olan grup olsun, ekstra uğraşmama gerek kalmadan o gruptan davet alayım. Küs olduğum arkadaşlarım hatalarını anlasın ve barışmak adına mesaj atsınlar, amin.
1. little bird 1.115
2. P Pia22 1.109
3. Goldenpanthera 1.109
4. F FairyTale89 1.109
5. P Podik 1.109
6. Goldenpanthera kardeşi 1.109
7. M mely15 1.109
8. Sezinto 1.109
9. -Adel- 1.109
10. Kahlofrida 1.109
11. A arkadasimes 1.109
12. KurkmantoluS 1.109
13. DantelKiz 1.109
14. B Beto2012 1.109
15. B Beto2012 1.109
P Pia22 canım senin için de bugün okuyacağız, duanı paylaşır mısın
hanımlar duayı okuyun, ardından 'ya Lâtif ya Lâtif ya Lâtif' şeklinde okuyun, sayıya dikkat edin lütfen. Allah kabul etsin inşallah.

Son düzenleme:
Allah’ım öncelikle bu grupta dua eden tüm arkadaşlarımın ve benim dualarımızı Latif isminin azametince hayırlısıyla kabul et, bizi geri çevirme. Bu sene boyunca yanımda olacak kişiler, çalışma grubum kolayca benim için en hayırlı olan grup olsun, ekstra uğraşmama gerek kalmadan o gruptan davet alayım. Küs olduğum arkadaşlarım hatalarını anlasın ve barışmak adına mesaj atsınlar, amin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…