ya kızlar biri şu gonal-f iğneyi nasıl vuracağımı anlatsın

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
arkadaşlar eşim nöbetçi iğnemi kendim yapacağım ama göbekten nasıl neresinden vuracam lütfen yardım edin

arkadaşlar eşim nöbetçi iğnemi kendim yapacağım ama göbekten nasıl neresinden vuracam lütfen yardım edin

cnm enjektörmü yoksa kalemmi kullanıyorsun...?eğer sadece nasıl yapacağını soruyorsan göbek deliğinin sağına yada soluna 5 cnm ilerisine göbeğini elinle gerdirerek yap cnm....yani ben gerdirmiyordum bile ...ölbe batırıp ilacı verip ona kadar sayıp öle çıkarıyordum

merhaba.neden kullanıyorsun iğneyi.bende kan pıhtılaşması için kullanıyorum.

göbeğinin sağ ya da sol tarafından vurabilirsin.karın boşlğuna yakın olsun.göbek deliğinin 3-4 parmak aşağısından olmasına dikkat et.

enjektör birtanem.sağol sende işe yaradı mı peki?;ne kadar büyüdüler.

mrb canım.bende yumurtalık tembelliği var da,yumurtaları geliştirmek için kullanıyorum.5 gün sonra gelişimi kontrol edecek doktor sonra da çatlatma iğnesi yapacak.

ilerisi derken aşağısı dimi?

canım göbek deliğinin iki parmak aşağı iki parmak yana göre ayarla ...baş ve işaret parmağınla iğneyi vuracağın yeri parmaklarının arasına al ve iğnenei yamuk falan değil direk karnına düz şekilde tutarak vur...ilacı enjekte edincede çek...
bu kadar..
Ben iğnemi bigün sağa bi gün sola vuruyordum..doktorum öle istemişdi...
aslında doktorunun ilk iğneyi yapması ve sana tarif etmesi gerekirdi..
bazen hafif kanama oluyor oda içerdeki damarlara denk geldiği zaman oluyo...
Allah yardımcın olsun canım

canım biz henüz aşılama aşamasına gelmedik.önce yumurtayı büyütüp doğal yolla deneyeceğiz.inşallah gerek kalmaz aşılamaya bakalım.teşekkür ederim bilgini paylaştığın için canım.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…