Ya gece gece tepem attı

fatmanurkisisi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
44
-2
Bu gerizekalıyla biz gene iletişime geçtik ya o kadar mal mal konuşuyor ki bi de ortaya laf atıp gitti doğruşuğu olmayan bi laf ulan.. Uykuluyum ama sinirim tepeme çıktı. Keşke görmezden gelseydim iletişime geçme çabalarını. Bi de aradım sinirden salak gibi açmadı. Her geçen gün biraz daha soğuyorum çok şükür! Başarıyor bunu. Evet belki sinirliyim biraz ama aynı zamanda soğuyorum da o bunun farkında olmasa da birden böyle kaynar sular iner tepesinden inşallah o zaman anlar her şeyin bittiğini. Kalır öyle göt gibi ortada.

Fatmanurcum bize neden sanki her yaşadığını bilen arkadaşlarınmışız gibi anlatıyosun konuyu? Mesele neymiş diye bakayım dedim geçmiş mesajlarına. Cumartesi günü yani daha birkaç gün önce ayrılmışsınız ve bin tane konu açmışsın şu kadar zamanda. Sen daha forumu çok darlarsın o yüzden gözardı edeyim. Ancak ben gözardı etsem de bu sıksıkla konu açarsan insanları bıktırıp sağlam linç yiyecen haberin olsun

Sen mümkünse yorum yapma.. Derdim var etiketiyle paylaştım sinirliyim ve daha da absürt şeyler yazıyorsun.
Yaparım sana mı sorcam.
Aha da yapıyorum.
Hiç de absürt değil kalmışsın işte göt gibi
Yalancı oğlan seni parmağında dört dönderiyo. Hadi uğurlar ola.

Siteyi yeni keşfettim "yeni üyeyim" her neyse. Hesap nasıl siliniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…