Ya FETTAH hatmi

Allahım şu mübarek ay okuduğumuz kuranlar,çektiğimiz tesbihler,kıldığımız namazlar,peygamber efendimiz (s.a.) hürmetine kalbimden geçen duamı kabul et.
Beni,eşimi,çocuklarımı ve torunlarımı kötü insanların şerrinden,hasetçinin hasretinden,içi dışı ayrı olan tehlikeli insanlardan koru.
İçinde Allah sevgisi ve korkusu olmayanları bizden uzaklaştırdığın gibi Alllahı bize güzel hatırlatanları yakınlaştır.
Evimden sağlık,huzur,bereketi eksik etme arttır.içimdeki iman aşkını arttır. Çocuklarımı salih evlat eyle,sıhhat ver.Bekar yavruma hayırlı kısmet kapısı aç iyilerle karşılaştır el üstünde olsun.
Senin mucizelerin çoktur,oldeyince oldurursun(Kün fe yekün)benim gönlümde ki huzurlu,bereketli evi tez zamanda nasip et Allahım.Rızık veren sensin bizi helalinden rızıklandır Allahım amin...
Duama amin diyen kardeşlerimin dualarınıda kabul et Amin...
@farahzaynab okudum senin için Allah kabul etsin inşallah 🤲

Kendimi iyi hissetmek istediğimde açıp okuyorum. Telefonuma kaydetti. Gerçektende terapi gibi değil mi kızlar👍
Sana da çok teşekkürler cnm bizim bu duayı öğrenmemize vesile olduğun için❤🌼
Canım çok mutlu oldum birilerinin hayatlarında olumlu izler bırakabilmek ne güzel :KK19: yarın hep birlikte bi okuma yapalım dualayalım🙏🏻🙏🏻

Allahım şu mübarek ay okuduğumuz kuranlar,çektiğimiz tesbihler,kıldığımız namazlar,peygamber efendimiz (s.a.) hürmetine kalbimden geçen duamı kabul et.
Beni,eşimi,çocuklarımı ve torunlarımı kötü insanların şerrinden,hasetçinin hasretinden,içi dışı ayrı olan tehlikeli insanlardan koru.
İçinde Allah sevgisi ve korkusu olmayanları bizden uzaklaştırdığın gibi Alllahı bize güzel hatırlatanları yakınlaştır.
Evimden sağlık,huzur,bereketi eksik etme arttır.içimdeki iman aşkını arttır. Çocuklarımı salih evlat eyle,sıhhat ver.Bekar yavruma hayırlı kısmet kapısı aç iyilerle karşılaştır el üstünde olsun.
Senin mucizelerin çoktur,oldeyince oldurursun(Kün fe yekün)benim gönlümde ki huzurlu,bereketli evi tez zamanda nasip et Allahım.Rızık veren sensin bizi helalinden rızıklandır Allahım amin...
Duama amin diyen kardeşlerimin dualarınıda kabul et Amin...

1. kunfeyekun__ kunfeyekun__
2. Luluuu94 Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus Pembe Lotus
7. Kara_gozlum Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom MoonfacedMom
11. MoonfacedMom MoonfacedMom anne
12. adessa01 adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi telasememuresi
15. telasememuresi telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel
20. eczhnm eczhnm
21. Gulcan2904 Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim memurhanim
25. Jawlensky Jawlensky
26. yellowkaya yellowkaya
27. Kalimeeero Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
🌻 30. @farahzaynab ark

@farahzaynab arkadaşı 7.991
Bizler 7.970

Bu akşam saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

X