Ya FETTAH hatmi

Biz senin yaptıklarınızı görüyoruz. Geçen sene de çok faydan oldu canım. Yine bu dua grubu açmıştın ve hastaneye gitmiştin bayramda. Birkaç gün girememiştin. Hasta olduğun halde yorum yapıp arkandan aynı grubu açmışlardı. Çok üzülmüştüm

Kendim için 7971 okudum Allah kabul etsin inşallah

canım böyle güzel grublar açtın.. rabbim sevabını kat kat versin.. ben 4 gün kaynana muhabbeti... okuma yapmıycam her gün ... tefriciye grubum var.. oda 3 günde 1 yeni kişi... ama yeni grubumuzda olucam inşallah... rabbim dualarını kabul eylesin canım

Allahım şu mübarek ay okuduğumuz kuranlar,çektiğimiz tesbihler,kıldığımız namazlar,peygamber efendimiz (s.a.) hürmetine kalbimden geçen duamı kabul et.
Beni,eşimi,çocuklarımı ve torunlarımı kötü insanların şerrinden,hasetçinin hasretinden,içi dışı ayrı olan tehlikeli insanlardan koru.
İçinde Allah sevgisi ve korkusu olmayanları bizden uzaklaştırdığın gibi Alllahı bize güzel hatırlatanları yakınlaştır.
Evimden sağlık,huzur,bereketi eksik etme arttır.içimdeki iman aşkını arttır. Çocuklarımı salih evlat eyle,sıhhat ver.Bekar yavruma hayırlı kısmet kapısı aç iyilerle karşılaştır el üstünde olsun.
Senin mucizelerin çoktur,oldeyince oldurursun(Kün fe yekün)benim gönlümde ki huzurlu,bereketli evi tez zamanda nasip et Allahım.Rızık veren sensin bizi helalinden rızıklandır Allahım amin...
Duama amin diyen kardeşlerimin dualarınıda kabul et Amin...

Kendimi iyi hissetmek istediğimde açıp okuyorum. Telefonuma kaydetti. Gerçektende terapi gibi değil mi kızlar
Sana da çok teşekkürler cnm bizim bu duayı öğrenmemize vesile olduğun için❤

Bu hesabı kapatıp başka bi hesapla buralarda olacam yine kızlar. Hakkınızı helal edin benden de helal olsun.Rabbim hepimizin duasını kabul etsin. Gönlünü duaya bağlayan insanların iyi insan olduğunu bilmek mutluluk verici. Ve iyi insanlarla tanışmadan gönül bağıyla arkadaş olmak dahada mutluluk verici iyi ki varsıniz

Canım senin arkadaşının niyetine okudum Allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…