Ya FETTAH hatmi

İnsallllllah... Gerçekten Allah razı olsun. Sayenizde tekrar mutlu hissediyorum. İnşallah hepimiz için her şeyin en hayırlısı gerçek olur ♥
Amin inşallah Allah sizlerden de razı olsun hepimizin duaları kabul olup hayatlarımız düzene girene kadar devam

Ayy çok sevindim :) darısı bize inşallah bı ümit sabırla bekliyorum Allah büyük

okudum canım rabbim kabul eylesin

Amin... Allah kabul etsin ... okudum canım.

Okudum rabbim kabul etsin bütün dualarını ❤

Bende okudum Rabbim kabul etsin @newplanet

Benim duam
Ya Vekil ya Fettah ya Latif ya Rahman ya Rahim olan Allah'ım. Sen her seyi hakkiyla bilensin dualari kabul eden kullarini eli bos cevirmeyensin. Benim ve butun dua arkadaslarimin da dualarina icabet et yüzümüzü güldür. Sen ol deyince olduransin Rabbim gonlumuzde olani hakkimizda hayırlı eyle hakkımızda hayırlı olani gonlumuze razi eyle. Allahim Sibel kuluna tez zamanda dunya ve ahireti için hayırlı olan bir yuva kurmak nasip et.Kalpleri birbirine isindiran sensin. Tez zamanda gonlunu hayirli bir kuluna ısındir Hayirli bir zurriyet ver gec olmadan guc olmadan anne olmayi nasip et Allah'ım. Duama ortak olan arkadaslarimin dualarini da hayırlısıyla kabul et Allahım. AMİN
Simdiden Allah razı olsun arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…