Ya FETTAH hatmi

@farahzaynab canım duanı paylaşır mısın
Son 3 kişi
Nasıl bir şey bu???? Allah'ım ne kadar büyük... Ben şu an şoktayim... Ümidimizi kaybettiğimiz işten arayıp eşimi çağırdılar kızlar su an şoktayim gerçekten.. bir mucize bekliyordum.. ama bu kadar çabuk olması....

Allah'ım şükürler olsun bugünün ikinci mucizesi

Allah'ım şükürler olsun bugünün ikinci mucizesi
Gerçekten yani çok farklı duygular yaşıyorum şu an...umudumu gerçekten kaybetmek uzereydim:) ve.. hepinizden Allah razı olsun. Ay elim ayağım titriyor gerçekten.. mucize değil de ne.. Allah çok büyük

Çok sevindim. Allah hepimize dileklerimizin kabul oldugu gormeyi nasip etsin inşallah ☺

Gerçekten yani çok farklı duygular yaşıyorum şu an...umudumu gerçekten kaybetmek uzereydim:) ve.. hepinizden Allah razı olsun. Ay elim ayağım titriyor gerçekten.. mucize değil de ne.. Allah çok büyük
Hamd olsun inşallah bu daha başlangıç

Allahım şu mübarek ay okuduğumuz kuranlar,çektiğimiz tesbihler,kıldığımız namazlar,peygamber efendimiz (s.a.) hürmetine kalbimden geçen duamı kabul et.
Beni,eşimi,çocuklarımı,annemi,babamı kardeşlerimi kötü insanların şerrinden,hasetçinin hasretinden,içi dışı ayrı olan tehlikeli insanlardan koru.
İçinde Allah sevgisi ve korkusu olmayanları bizden uzaklaştırdığın gibi Alllahı bize güzel hatırlatanları yakınlaştır.
Evimden sağlık,huzur,bereketi eksik etme arttır.içimdeki iman aşkını arttır. Çocuklarımı salih evlat eyle,sıhhat ver.

Bana kendini saklayarak yuvama zarar vermeye çalışan insanın gerçek kimliğini şu güzel günler hürmetine gün yüzüne çıkar.Bir mucize ver ve bu kötü kişinin elini ayağını bağla dilini mühürle başka zarar vermeye kalkışmasın.Kendi ağzıyla pişman olup bana açıklasın.
Amin...

Duama amin diyen bütün kardeşlerimin duasını kabul et Allahım. Amin...

@newplanet

Amin

Ay ne güzel başkasının mutmutluluğuyla mutlu olabilmekte çok güzel. Senin adına çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…