Ya FETTAH hatmi

Son 4 gün
Kalimeeero canım duanıpaylaşır mısın

1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. newplanet newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. yellowkaya
27. Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. farahzaynab ark

7.991
Bizler 7.970

yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

Kalimeeero için niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlündeki duası

Okudum rabbim kabul etsin bütün dualarını

Kızlar bile soracam. Çok şükür hatimlerimi okuyorum fakat namazını kılmayı bilmiyorum. Az önce internete girip baktım secde namazı diye bir kere eğilip kalktıktan sonra namaz bitiyor bu kadar kısa mı yani

Merhabalar. Bin geceden hayırlı bu mübarek gecede herkesin duasını tekrardan yaptım. Rabbim inşallah bu mübarek gecenin hürmetine evlat isteyenlere tez zamanda hayırlı evlatlar, yuva kurmak isteyenlere gönüllerine göre hayırlı eş, iş isteyenlere huzurlu hayırlı işler, hastalara ya Şafi ismi ile şifalar vermeyi nasip etsin inşallah.

Aaaaammmmminnn insallllllllah

Kalimeeero ismim Nazlı: Eşim için olmasını beklediğimiz bir iş var. İş ve ve işin olacağı memlekete hayırlısı ile taşınmak ve hayırlısı ile beklediğimiz mahkemeden olumlu sonuç çıkamasini diliyorum Allah'tan... Bizim ve Burada tüm dualara amin diyen arkadaşların evlerine bereket huzur dolsun. Çocuklarımızı sağlıkla büyütmek, çocuk isteyen kimselere de hayırlı evlatlar nasip olsun... Kazasız belasız son nefesimizi verene kadar huzur ve mutluluk hep bizimle olsun. Allah'ın sevdiği kullardan olalim insallah... Bu günler bir an önce bitsin, normal hayatımıza geri dönelim. Memleketimiz savaştan, kaostan, kötü niyetli topluluklardan sıyrılsin... Huzur içinde yaşayan sayılı ömrümüzü... Dileğim bunlar. İnşallah hepimizin içinden gecenler hayırlısı ile gerçek olur

Okudum allah kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…