Ya FETTAH hatmi

İsmim Merve.
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyyidina Muhammed

Rabbim, bana eşime, kızlarıma, anneme babama kardeşlerime, hayırlı sağlıklı huzurlu uzun ömür ver. Görünür görünmez kazalardan belalardan kötü hastaliklardan koru. Ruh ve beden sağlığı ver. Rahatsizligim tekrar nuksetmesin.

Rabbim büyük kızımın konuşması düzelsin aklı başında olsun. Yaşıtlarından geri kalmasın.
Eşimle beni kızlarımızın başından, kızlarımızı da bizim başımızdan eksik etme. Senin her şeye gücün yeter ol dersen olur. Evimiz bereketli olsun. Evlatlarımıza senin de izninle en iyi sekilde bakalim.

Rabbim bana da yaşadığım şehirde iş nasip eyle. Hayırlısı ise atanayim. Benim de işim olsun . Amin. Duama amin diyen tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et amin
Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin ve Ala Ali Seyydina Muhammed

Şahsenem

Rabbim gönlümdeki duamı hayırlısı ise nasip etsin. Duama amin diyen tüm arkadaslariminda hayırlı duaları kabul olsun inşAllah. Amin

1. kunfeyekun__
2. Luluuu94
3. N Nana
4. Sur-es
5. N nerimanim
6. Pembe Lotus
7. Kara_gozlum
8. @newplanet
9. N Narinkimse
10. MoonfacedMom
11. MoonfacedMom anne
12. adessa01
13. 5 528mucizemmm
14. telasememuresi
15. telasememuresi anne
16. K Kubkubra
17. Oriana
18. C cansu_tr
19. HayatSevinceGuzel
20. eczhnm
21. Gulcan2904
22. N Nana b. Abla
23. A amazzon7
24. memurhanim
25. Jawlensky
26. yellowkaya
27. Kalimeeero
28. @farahzaynab
29. S sibellcim
30. farahzaynab ark

Merve 7.991
Bizler 7.970
yarın saat 19.00 da herkes okumayı bitirmiş olsun.

Okudum Allah kabul etsin inşallah

merve için okudum Rabbim kabul eylesin

Okudum allah kabul etsin.

Okuduk Allah kabul etsin inşallah

Tamam öyle de olur sıkıntı değil. Allah kabul etsin inşallah. Bisey daha soracam bu dualar adetliyken okunabiliyor mu?

Kriz konumuz canım zikir ve dua tesbihat maksatlı olduktan sonra okunur. Hafız arkadaşlarıma hocaları eldivenle Kur-an'dan ezber yaptırıyormuş. Kur-an'ı ezberlemeyi nasip etmiş onlara Allah Biz dua mı edemeyeceğiz

Ben de dua niyetine okunur diye biliyorum zaten,daha önce de okudum ama grup olarak katıldığım bazı dualar da adetliyken okunmuyor diyorlardı insan için de vesvese kalsın istemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…