Ya FETTAH hatmi

Neriman için 8856 ben 8856 arkadaşım okudu

p a t u l i / @newplanet Canım herkes kendi için okuyor, iyi niyetler-güzel yürekler için. Öyle çıkıyorum mıkıyorum yok. Çıkıyorsan hakka giriyorsun razı mısın? Yahu mübarek ramazanda toplu ibadet yapıyoruz görmezden gelin, sayı belli ne artacak ne azalacak, günde girip okudum yazın yeter, yapmayın böyle. Girmeyin ikili diyaloğa.

ne demek istediğini anlayamadım pek.. liste kapandı deseydin keşke o zaman
Listeden çıkmak istiyorum. Teşekkür ederim

Çıkamazsın canım burası oyun bahçesi değil sayıyı ben spor olsun diye değiştirmiyorum. Laf sokar gibi;' tıklamasam göremeyecektim ' ne demek? Son gelen sensin. Hangi sayıya alıştın da sitem ediyorsun? Diğer arkadaşlara da sordum razı mısınız diye evet dediler, aldım. İlla da çıkacaksan kendin bilirsin, ben sayını okurum.

Nana grupta olup bitenden ben sorumluyum canım nasıl ikili dialoğa girmeyim?

Nana grupta olup bitenden ben sorumluyum canım nasıl ikili dialoğa girmeyim?

Bir an yanlış mı yazdım diye baktim tekrar mesajıma, ben onu diğer hanım cevap verdiği için ona hitaben yazdım, zaten tüm mesaj içeriğim o yönde. Kararını doğru bulmadım, ikili diyaloğa gerek yok demek istedim. Çıkmak hakka girmek. Zaten senin ben çıkıyorum mesajın yok.
Seni etiketlememin sebebi zaten dua topigini senin yönetmen.

O da benimle iletişim halinde olmak zorunda canım. Burada herkes birbirinden razı olmak durumunda. Herkes birbirine okuyor. Özelden gelen şikayet ve istekleriniz doğrultusunda bir yol çizmeye çalışıyorum, öyle değil mi? Burada olgunlukla karşıladığınız şeyler, özelde şikâyet olarak gelmesin o zaman lütfen ben topun ağzında kalmayım canım

gerçekten üzüldüm canım...
nasibiniz yoksa bir duada çıkabilirsiniz... @newplanet grup yöneticimiz... alınıcak bir yorum yazmadı...Herkes için yaptığı fedakarlıkları herkes biliyor bu grubda... Allah razı olsun böyle bir grup kurdu... bencede çıkın... enerjiniz negatif... hakkımızda helal olsun

@newplanet özelden ne şikayet ettiysek isteklerimiz doğrultusunda grubu yönlendirme yaptın... şahsım adıma konuşuyorum ben lütfen böyle güzel hayırlı günlerde kurduğumuz bu grub lütfen pozitif şekilde devam etsin... oruçlu bir ağızla herkes birbirine dua ediyor...

Ben yanlış anlasiliyorum galiba, zaten benim demek istediğimde hanfendinin tutumunun doğru olmadığı.
Neyi yanlış anlatıyorum cidden anlamadım

Ben yanlış anlasiliyorum galiba, zaten benim demek istediğimde hanfendinin tutumunun doğru olmadığı.
Neyi yanlış anlatıyorum cidden anlamadım
Tamam son kararı ona bırakıyorum. İster kalır ister gider. Konu burada kapanıyor uzamasın lütfen daha da tüm enerji dağılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…