ya esim karısmıyor kayın pederimi ne alakadar ediyor

asdfgh789

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2008
785
2
ya kızlar simdi aksamları uykum kacınca pcye oturuyorum yaptıgımsa kk da dolasmak falan filan aksamda 3 gibi uykum kactı oturdum 1 saat falan sabah kayınvalidem baban kızıyor aksamları pcye oturmasın diye dedi bende sinir oldum ya karısmaya hakkı yok kendisi abuk sabuk yerlere giriyor oyun sayfalarında yazısmalar ne ararsan var benide öyle sanıyor galiba sinir oldum ya sizce haklı degilmiyim :1shok::nazar:

sanırım aynı evde kalıyorsunuz
belkide uykusuz kalmaman için söylemiştir seni düşündüğünden :uhm:

evet çok haklısın.aynı evde mi kalıyorsunuz orasını anlamadım ama ne olursa olsun karışmaması gerekirdi.sıkma canını duymazlıktan gel:teselli:

Ayni evde kaldiğin için, kendini evin babasi gördüğü için karişma hakkini hissediyordur...
Sen böyle içten içten kizacağina geçip karşisina baba böyl böyle uykum kaçiyor uyuyamiyorum falan desen olmazmi?

ewet aynı ewdeyiz

canım ya nefret ediyorum insanlıktan nasibini almamıs derlerye aynı öyle ewle alakası yok kendisi aksam sabah pc de ve girdigi sitelerde malüm hayatımda bu kadar bir insandan nefret etmemiştim ne kalbinde bir iman ne de bir merhamet var 65 yasına gelmiş ama gözü hep dısarda kendini okadar öerki sanırsın basbakan ama benim ve sanıyorum ki br cok kişinin gözünde insan bile degil :kızgın:

Eşinizle başbaşa da kalıyor bile olsanız,aynı evde biriyle beraber yaşamanın kuralları vardır.. Ben kayınpederinize hak verdim açıkçası.. :sm_confused:
Siz eşinizin gecenin bir yarısı internette olmasından hoşnut olur muydunuz?Ki yine adam sesini çıkarmamış,ama baba büyük olduğu için rahatsız olmuş demek ki..
Asla internette kötü yerlere giriyorsunuzdur diye ima etmek istemiyorum sadece evde düzen olmasından yanayım ben. Çok ekstra bir durum olmadığı takdirde o saatlerde dinlenme,uyku ya da eşinizin yanında geçireceğiniz anlar olmalı bence..:smiley-cool:

kendini baba gören insan daha farklı olur bence o kadar becil ki kandi aldıgı emekli maasını içkiden geciriyor evin borclarıda eşime kalıyor evlenirken aldıgımız herseyi eşim taksitle ödüyor nerde onun babalıgı sadece kendini düsünüyor

bende anlamadım onu ne ilgilendirir ki? sana karışabilecek kişi eşindir bu konuda...
boşver hiç takma bile...
herkes istediği siteye girer kime ne?
ayrıca bu kk'da ne var bilmem niye kızarki bi insan.
adam mı yiyiyolar burda yaa...
ben bu sitede olmaktan çok da mutluyum walla kim ne derse desin...
sende umursama gül geç
...:enbuyukkk:

eşim oldugunda falan girmiyorum zaten gerci ondan kimseye düsmüyorda aksam esim işten baya bir gec geldi o yüzden girmiştim

aslında onu ılgılendırmez ama...aynı evde oturuyor olmanızdan belkı..yada gece gec yatıp sabah gec kalkıyorsanız..belkı karısma geregınde bulundu sonucta baba ve buyuk...sızde gunduzlerı uygun bır saat ayarlayıp gırın kı huzurunuz kacmasın...

ewet aynı ewdeyiz

canım ya nefret ediyorum insanlıktan nasibini almamıs derlerye aynı öyle ewle alakası yok kendisi aksam sabah pc de ve girdigi sitelerde malüm hayatımda bu kadar bir insandan nefret etmemiştim ne kalbinde bir iman ne de bir merhamet var 65 yasına gelmiş ama gözü hep dısarda kendini okadar öerki sanırsın basbakan ama benim ve sanıyorum ki br cok kişinin gözünde insan bile degil :kızgın:

kendini baba gören insan daha farklı olur bence o kadar becil ki kandi aldıgı emekli maasını içkiden geciriyor evin borclarıda eşime kalıyor evlenirken aldıgımız herseyi eşim taksitle ödüyor nerde onun babalıgı sadece kendini düsünüyor

Ne kadar ayıp!!!!!:kızgın:
Madem baba öyle böyle de niye o adamın oğluyla evlendiniz,hadi evlendiniz sizi silah zoru ile aynı evde yaşamaya mahkum etmediler di mi?Bekleseydiniz,paranızı biriktirip ayrı ev tutana kadar,sonra evlenseydiniz..
Hee yoo evlenmeden önce bilmiyordum babasının karakterini demeyin.. O zaman eşinizi de ayıplarım.. Babasının nasıl karakterde olduğunu bile bile sizi o eve gelin getirdiği için..:nazar:

ben olsaydım eğerki,hiç karıştırmazdım..ne o öyle ,köle gibi insan hisseder kendini..:eek:klava::eek:klava:

Aynı evde yaşayıpta sorunsuz olacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz... Hoş olmayan bir durum evet insan uykusu kaçınca gece kaç olursa olsun nete girmek isteyebilir zaman zaman hepimiz yapıyoruz. Alın karşınıza konuşun.

Ben oyle seylere gelemem ama her evinde bir kurali vardir, adamin her yaptigindan o kadar
rahatsizsiniz madem neden hala ayni evde yasiyorsunuz ha maddi durumum iyi degil
bu evde kalmaya mecburum diyosaniz da bazi seylere goz yumacak yani o evin kurallarina uyacaksiniz, ne demisler ya bu deveyi gudersin yada bu diyari terkedersin..
Nacizane fikrim..mirmirmirmir

Ev kayınpedrinin ise siz ne kaar eşim evi geçindiriyor desenizde evin reisi kayınpederin..Canım kayınpederin kendisi abuk sabuk yerlere girip pc nin amacının sadece bu olduğunu düşünen zihniyettense senin de bu şekilde kullandığını düşünmesi normal..Nasıl o kendi muhattab olmadan kayınvliden aracılığıyla şikayetini bildirdiyse, sende eşin araclığıyla (ama kaynana söylesin) benim bilgim dahilinde giriyor anne desin...

Son düzenleme:
X