Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
watsons öyle bi yer ki, nişanlım eğer yol üstünde bi şubesini görürse, güç bela yolumuzu değiştirmeye çalışıyor...girdim mi çıkamıyom çünkü:roflol:

kendi ürünlerini hiç kullanmadım ama aradığım hemen her şeyi bulabilmemden dolayı watsonsı çok seviyorum:lepi:

watsons benimde saatlerce vakit geçirebileceğim bir yer, kendi ürünlerini henüz kullanmadım ama aradığım herşeyi orda buluyorum

watsonsa girip kendi kaybetmemek mümkünmü acabaa
dün uğradım,yine birsürü bişeylerle çıktım :kedi:
niveanın duş jeli ve deodorantı 5.99 tl idi delikafadulden
bazen güzel indirimler oluyor zemuszemus

bebe yağında indirim var arkadaşlar10 liradan düşmüş 6liraya...

izmirliler forum bornovada d&r nin yanında...

arkadaslar bu watsons hangi ülkenin malıdır? ben araştırdım biraz çin olarak çıktı

siz net olarak biliyor musunuz,????

Hayır Çin malı değil. Ürünlerinin arkasında Malezya yazıyor. Singapur, Tayland, Filipinler'de de şubeleri varmış. Yani bir Uzakdoğu markası.

selam kızlaaar:) watsons ın 8ekim-11 kasım 2009 kataloğundaki indirimler:
watsons saç düzleştirici ve watshair ince saç düzleştirici her biri 16,99 tl,watsons fruity yüz maskesi 2,99tl,watsons olive şampuan 8,99tl,olive saç kremi 8,99 tl,olive onarıcı saç maskesi 8,99 tl.watsons aloe vera vücut losyonu 6,99tl,nemlendirici ayak losyonu 5,50tl,el ve tırnak kremi 5,50tl nemlendirici maske 5,50tl.max factor false lash mascara 38,99tl.eye majic göz farı 15,90tl.rimmel the max volume flash mascara 13,99tl.pastel express volume and length mascara 8,90tl.olay regenerist kofre 69,90tl.olay total effects kofre 69.90tl.olay total effects gündüz kofre 42,50tl.sebamed likit temizleyici 16,90tl.neutrogena deep clean serisi 12,50tl.diadermine temizleme ürünleri 9,90tl.dove body silk 6,99tl.hobby el ve vücut losyonu 4,99tl.watsons el kremi 2,99tl.watsons güneş koruyucu lipstick çeşitleri (tavsiye ederim:) 3,99tl.beauty formulas 6,99tl.watsons makyaj temizleme pamuğu 3,99tl.watsons makyaj temizleme mendili 4,99tl.isana lipstick çeşitleri 2,99tl.hair essentials saç fırçası çeşitleri 3,25tl.isana vücut kremi 5,99tl. watsons ıslak mendil çeşitleri 2,25tl.watsons cüzdan mendilleri 2,99tl.novocrin şampuan 19,90tl.biomeen şampuan 12,50tl.tresan şampuan 11,50tl.watsons onarıcı bakım şampuanı 5,99tl (biralı olan) watsons şampuan 5,99tl.head&shoulders 4,99tl.watsons onarıcı bakım kremi 8,99tl.koleston likit boya 12,90tl.casting parlatıcı krem boya 12,49tl.garnier 5,49tl.axe deodorant 6,99tl.adidas deodorant 6,50tl.fa roll on 6,99tl (ikili). palmolive duş jeli 3,99tl.watsons sıvı sabun 2,99tl.watsons kulak çubuğu 4,99tl.viking el temizleme jeli 1,99tl. dove sabun 1,49tl.airwick decosphere tekli 6,99tl.sensodyne 12,99tl theramed diş macunu 9,90tl.colgate diş macunu 7,90tl.ipana diş macunu 4,99tl.watsons diş ipi 4,99tl.beauty formulas ağız spreyi 4,20tl.colgate diş fırçası 2+1 3,99tl.gillette mac 3 tıraş bıçağı 17,90tl.nivea for men tıraş jeli hediyeli 15,99tl.watsons kullan at tıraş bıçağı 3,99tl.cerrus after shave 6,99tl.molped ultra 4 al 3 öde 5,99tl.orkid ultra 3,99tl.kotex 2,99tl.watsons günlük ped 2,50tl.rozy 1,99tl.dalin şampuan 9,99tl.uni wogi kids şampuan 5,99tl.johnsons baby ıslak mendil 3,25tl.watsons baby kulak çubuğu 1,99tl.uni kids antibakteriyel ıslak havlu 1,99tl.miine makya çantaları 4,99tl-8,99tl-6,99tl.penti çorap 3,99tl.miine alışveriş çanntası 7,50tl.miine sırt çantası 9,99tl.super monkie tırnak çıtçıtı 2,99tl.super monkie şemsiye 9,99tl.super monkie bozuk para cüzdanı 3,99tl.super monkie card holder 3,99tl.tarko makyaj fırçası 19,99tl.tarko far fırçası 11,99tl.trim ayak çıtçıtı 3,99tl.trim törpü 2,49tl.bu arada flormarda dudak ürünlerinden bir alana ikincisi %50 indirimli:)

fatosch çok sağ ol ben de hem merak ediyordum hem de gitmeye üşeniyordum. opuyorumnanaktan

saç düzleştiriciyi ben 3 sene kadar önce 20 liraya almıştım, ucuz ama randımanı yok, ısınması için 3 dk gerek diyodu kılavuzda ama ben fırın ısıtır gibi yarım saat önce ısıtmaya başlıorum, anca oluyo:))

dün gittim ben de:)rica ederim canım.% li indirimler var daha kataloğunda ama ben direkt fiyat belirterek yaptıkları indirimleri yazdım.bu arada istanbul optimumdaki mağazasında parlatıcısının turuncu renkli olanından kalmamış bilginiz olsun.

Watsons'u 2007 yılında bursada keşfetmiştim sürekli gidiyordum korupark'ta şubesi vardı küçük ama her şey var,badem yağı,kayısı yağı almıştım hemde iyi bir markanın yağlarıydı hemde fiyatları uygun gelmişti,lux duş jeli almıştım 2 liraya normalde o fiyata bulmak beni şaşırtmıştı yerimseniben
ama uzak dğu ürünleri arkasını okudum kendi ürünleri çoğunlukla böyle.

Hayır Çin malı değil. Ürünlerinin arkasında Malezya yazıyor. Singapur, Tayland, Filipinler'de de şubeleri varmış. Yani bir Uzakdoğu markası.

kendi ürünlerinin arkasındaki ilk yazı değişik bi alfabeydi, ermenilerin alfabesine de benziyor, thai alfabesine de. elimde ürün yok şimdi emin değilim, ama ben de merak edip bakmıştım yani. yalnız doğudan geldiği kesin, poşetlerinde asyanın bir numaralı markası gibi bişi yazıodu yanlış hatırlamıosamyerimseniben

fatosch paylaşım için teşekkürler, ben de gitmeye üşeniyordum, en kısa zamanda uğrayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…