Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Çoğu markayı bulabildiğim için ayda 3-5 kez gidiyorum ve malesef hiç hesapda olmayan şeyleride toplayıp alıyorum, kendimi kaybederek alışveriş yaptığım tek yer parfümeri marketlerdir zaten. Watsons'da genelde aradığım markaları alırım ama en son kendi ürünü olan gül kokulu duş jelini aldım koca bir şişe çokda uygundu fiyatı. gerçekden memnun kaldım.kaydirigubbakcemile5

watsons ın yük temizleme pamuğu çok kötü.poşetten çıkarırken bile dağılıyo.ama pudralı yağ emme kağıtları var.yüzüm yağlı olduğu için çook işime yarıyo iyiki bulmuşum bu ürünü ve çok ucuz içinde 66 tane var 4 veya 5 tl fiyatı.başka ünlü markalarda 40 50 tl

bende watsons ın kendi ürünü olarak sadece pudralı kağıtlarından var, ve bence çok kötü, pudrası dağılıyor yüzde iz bırakıyor resmen beyaz toz gibi fisfisfis inglotunkini aldım da rahatladım delikafadulden
bide watsons a her gittiğimde şemsiye şeklindeki çikolatalardan alıyorum 3 5 adet, çokk güzeller yaa :asigim: bide muzlu bi çikolatası vardı o da güzeldi cokacimcoook

forum bornovada hiç gözüme çarpmadı ya bu watsons alala hemen gidip bakmam lazım orayada:)

bende bayılıorumm watson a personelin ilgisi de ii hele o sünger banyo lifleri ve duş jelleri kokusu bir iki derken grdüğümü alıorum zor çıkıorum ordan

Kızlar bende carousel watsons a gitmeyi düşünüyorum, magic lip balmlar nsl memnun musunuz bi de fiyatı ne kadar kızlar

watsons'ın kendi ürünleri çok kötüymüş dediler doğru mu ki ya küçük mendillerini falan hep alıyordum.
çok sevimlilerdi. içime kurt düştü şimdi. hangi ülkenin markası bu watsons biliyor musunuz kızlar????

suana kadar ordan hıcbısey almadım.bıraz once watsons yazıp netten baktım.bır suru sıkayet var ama genelde calısan personel vekendı urunlerı ıle ılgılı

ya bu magic lipe ben bittim tam aradıım şey ztn doğla görnmlü rujları sewiyorumm yaa tam aradıım şey =))

watsons bir UZak Doğu markası, kendi ürünlerinden, kağıt mendillerini severim...=)))

Kremlerini almadım kullanmadım, pek beklentim yok çünkü ama duş jeli güzeldir Yoğurtly olan =))

Benim alışveriş yapmayı sevdiğim bir mağazadır Watsons :)))

Bi de, Türkiyede her yerde bulunmayan ithal çikolatalar satar ki, bayılıyorum =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…