Makyaj Ürünleri Watsons

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Watsons'nın ballı repairing treatment saç maskesini beğendim.Kokusu da güzelmiş.9 TL.

Son düzenleme:
watsons candır
5 dakika bakayım dersiniz, 3 saatiniz geçer , hiç ihtiyacınız olmayan şeyleri alırsınız , çünkü fiyatları da çok güzeldir

ben bu markayı ilk kez duydum .ama sı takıldığım biravmde varmış ben de saç bakım maskesi almayı istiyorum oradan iyi diyorlar.

watsonsta satılan parfümlerden kullanan var mı? adı duyulmamış olanlardan yani? kalıcı mı acaba ?

burda watsons yok. 1 senedir gidemiyorum yani

ne indirimler ne ürünler kaçırmışımdır

Watsons da güzel şeyler var maskelerini seviyorum ben girdiğimde illaki bir şeyler alıp çıkıyorum

Kızlar bu ballı saç maskesini birçok kez duydum methini okudum hep. Nasıl bir yarar sağladı saçınıza? Biraz bilgi verebilirmi kullananlar acaba?

Kızlar bu ballı saç maskesini birçok kez duydum methini okudum hep. Nasıl bir yarar sağladı saçınıza? Biraz bilgi verebilirmi kullananlar acaba?

Ben şampuan Elseve Komple Onarıcı 5 kullanıyorum ve kesinlikle benim saçımın şampuanı değil.Hatta Elseve'in şampuanlarının hiçbiri değil.Önceki belki benim saçıma uygun değildir diye bunu aldım bu da iyi gelmedi.Her neyse şampuandan sonra banyodayken bile saçlarım kuru kuru oluyor,elektrikleniyordu.Maskeyi aldım saçlarıma hem canlılık verdi,hem o kuru kuru olma durumu gitti hemde tarak bildiğin kayıyor saçlarımda.Gerçekten beğendim ben

Hmm teşekkür ederim ben de çok merak ettim ama daha yeni gliss in shea cashmere serisini aldım bakalım kremi bitsin onun yerine bunu alayım o zaman. Gerçi bu ürünün konusuna baktım şimdi banyodayken herkes memnun ama kimisi çıktığında saçları elektirklendirdiğini ve kimisi ağırlaştırdığını söylemiş kafam karıştı :44:

Bende banyodan sonra o durumlar olmadı bilmemki:44:

watson'da alışveriş yapmaya bayılırımm en beğendiğim ürünü watsons şeftalili duş jeli kocaman 1 kiloluk ve pompalı ambalajına bayılıyorummmm
hele bir de her zaman inidirim illa oluyor ya beni benden alıyor bu mağaza
bir de rimmel marka ojelerinden çok memnunum accuk tuzlu fiyatları küçücük ojelerin ama hakkını veriyor yani

Evet bu ürünün konusunda da böyle diyen biçok kişi var ama beğenen de bayılmış resmen. Ben de çok kararsız kaldım şimdi :26: Teşekkür ederim yorum için

belkı ben kafama göre kullandığım içindir
her banyoda kullanmadım

canım ne zaman istediyse o zaman kullandım

ama bence hepsı denenmelı
çünkü çok ucuz geldı bana:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…